Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatom van, nagyon idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van, nagyon idióta dolgot csináltam, elmondjam neki vagy jobb ha nem tudja? :S

Figyelt kérdés

Szóval...Á még leírni is gáz, ne ítéljetek el :(

18 éves vagyok, a barátnőm 17, tegnap ott aludtam náluk, és régóta izgatott a gondolat hogy ezt tegyem, szóval megkérdeztem hogy melyik az ő tusfürdője, mert olyan jó illata van. Megmutatta, én pedig megjegyeztem.

Még nem szexeltünk mert még szűz és várni szeretne vele, ezért mikor elmentem wc-re merevedésem lett, nemtudom miért izgat a gondolat de úgy éreztem muszáj megtegyem, ezért elkezdtem verni :S És magamhoz vettem a tusfürdőjét, lecsavartam a tetejét és beleélveztem, elég sok jött mivel egy hete nem vertem ki, de nem ment mind bele szóval nemtudom, utána visszacsavartam a tetejét és visszatettem a helyére, és visszamentem a barátnőmhöz..

Aztán ő elment fürdeni én pedig izgultam a dologra hogy most azzal fürdik...


Nem vette észre, de most nagyon bűntudatom van, jobb lenne ha elmondanám neki? :S Vagy tartsam titokban mert úgysem vette észre? :( A baj hogy legközelebb is megtenném mert még mindig izgat valamiért a gondolat, de nem lenne pofám...Bár kitudja, ha megint úgy rámjön mint tegnap :(



2012. júl. 3. 20:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Áhhh :D Te hülye vagy. :D "Szegény" csaj. Semmi baja nem lesz, szerintem ha már ezt tetted, ne mondd el! De ha van humora, nevet egy jót.
2012. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne mond el neki de a tüsfürdöt meg ne hazsnálja inkább valahogy figyelmeztesd vagy vegyél neki ujat amit hazsnálhat
2012. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Én sosem zuhanyoznék spermával, de poénnak nagyon nagy! :D
2012. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Hátha bedörzsöli vele a nuniját:D

Már látom a következő kérdésed:

Belehokiztam a barátnőm tusfürdőjébe. Lehet terhes ha megmossa vele ott lenn?

2012. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem volt sok a tusfürdőben úgyhogy szerintem hamarosan vesznek újat, de hogy mondjam meg neki egyáltalán? Ne fürödj azzal mert belevertem?:S Vagy mi?

Nekem ehhez nincs pofám, tuti dobna...:(

2012. júl. 3. 20:30
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de ha a spermás tusfürdőt belekente kicsit a nunájába, hát...Bár nem tudom mennyi ideig életképes a sperma, úgy hogy most ezen ne stresszelj. :)
2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát a tusfürdő erősen lúgos közeg... Lúgos közegben napokig életben marad a hímivarsejt:P Jó, a tusfürdőben vannak ilyen-olyan vegyi anyagok is. Nem tudom, hogy tudósok tesztelték-e már a hímivarsejt élettartamát tusfürdőben.:D
2012. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15%
El ne mondd már neki! Jó arc lehetsz Kérdező! :D
2012. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

De ez beteges hogy erre gerjedek, és ha már a barátnőm csak tudnia kéne :/

Amúgy nemhiszem hogy terhes lenne, vagy a lányok belülről is kimossák magukat tusfürdővel?o.O

Azt olvastam az kiszárítja őket, vagy mi és nem egészséges..

2012. júl. 3. 20:37
 10/27 jin ***** válasza:
100%
Borítsd ki miközben tusolsz és mond h bocsi véletlen volt és kap másikat
2012. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!