Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom? Több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? Több éve vagyunk együtt igazából semmi nem utal rá hogy megcsal de nagyon gyanúsan lép be az iwiw oldalára.

Figyelt kérdés
Kínosan figyel hogy ne lássak semmit!Lehet hogy én vagyok parás de én nyugodtan megnyitom ezeket az oldalakat előtte,nincs titkolni valóm.
2012. júl. 4. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Telepíts egy keyloggert, tudd meg a jelszavát vele, lépj be mikor nincs otthon és kiderül mit titkol.
2012. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Magamból kiindulva, ha nem akarja, hogy lásd amikor belép, akkor valakivel levelezik, akinek nem biztos, hogy örülnél.

Nem biztos, hogy megcsal, de nem akarja, hogy tudj róla. Én belépnék a helyedben. Lehet, hogy nem szép dolog, de jobb mintha ezen kattogna az ember napokig.

2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Most te féltékeny lennél egy internetes közösségi oldalra? Hát valami olyat írt, amit csak ő szeretne látni... nincs ebben semmi különös. Aki üzenetet, levelet ír bárkinek és magánjellegűként kezeli ezt, az mindig azt jelenti, hogy megcsal? Miért?
2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

És mi van, ha egy meglepetés-nyaralást szervez, azért nem akarja, hogy meglásd?

Komolyan ilyen ügyeken parázol? Ha évek óta együtt vagytok, akkor meg kellene tudnotok beszélni a dolgokat. ha nem, akkor meg úgyis mindegy.

2012. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem azt mondom hogy biztos csak olyan rossz érzésem van amikor ezt csinálja :-( de lehet hogy túlreagálom.
2012. júl. 4. 11:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek!
2012. júl. 4. 11:17
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem kérdés, hogy nem játszik nyílt lapokkal. Én hamar kilépnék egy ilyen kapcsolatból, mert számomra az őszinteségből adódó bizalom a legfontosabb. És ha valaki nem őszinte, akkor nem is tudok benne bízni.
2012. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

ne kombinálj feleslegesen. nagyon buta szokás.


én még azt sem szeretem, ha a párom látja, hogy épp itt gépelek egy választ.

2012. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

"Nem kérdés, hogy nem játszik nyílt lapokkal. Én hamar kilépnék egy ilyen kapcsolatból, mert számomra az őszinteségből adódó bizalom a legfontosabb. És ha valaki nem őszinte, akkor nem is tudok benne bízni."



Buta vagy mint a tök. Csak egy kis magánéletet szeretne az illető, de erre rögtön ráírod,hogy nem játszik nyílt lapokkal? Te elhagynád? Ha minden ilyen szir-sz@rért otthagysz valakit,akkor 70 évesen a miki egeres párnát fogod ölelgetni, egyedül.

2012. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére már 7 éve rátaláltam arra az illetőre, akiben 100%ig megbízhatok, mert nem titkolózik előttem, nincsenek titkos kapcsolatai. Ettől még van magánélete. Ritka nagy butaság azt mondani, hogy egy kapcsolatban élő embernek abból álljon a magánélete, hogy ellenkező neműekkel levelezik, flörtöl és a többi. Ez nem magánélet, hanem g.ciség a párjával szemben.
2012. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!