Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jó?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nyári szünetben szinte minden nap együtt vagyunk, és nem hogy megunnánk egymást, inkább sokkal jobb lett, jobban megismerjük egymást, és ugyan vannak ilyen kis besértődések, veszekedések hülyeségeken, de sokkal jobban megvagyunk, mint amikor suli van, és egy héten csak kétszer találkoztunk.Pedig sokan azt mondták, meg olvastam sok helyen, hogy akik sokat vannak együtt, azok megunják egymást.de szerintem ez nálunk nemígyvan.sőt azt érzem, miután elválunk, hogy jobban hiányzik, mint amikor kevesebbet találkoztunk.

17/f

8 hónapja vagyunk együtt.



2012. júl. 4. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így gondoltam de most leszünk 4 éve együtt és 2 éve mindennap együtt alszunk és néha sokak vagyunk egymásnak és nincs már olyan nagy lelkesedés mint kb 2 éve
2012. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:

- 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem.

- És megbántad ezt a bűnt, fiam?

- Miféle bűnt?

- Hát milyen katolikus vagy te?

- Zsidó vagyok.

- Akkor miért mondod ezt el nekem?

- MINDENKINEK elmondom!


Nah, ez pont ilyen. Ha ilyen kur.va boldog vagy, akkor legyél a barátnőddel, ne kérdezgess itt.

2012. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de amúgy osztálytársam is így van, hogy közelebb érzik magukat egym.és sok helyen olvastam ilyet, hogy nem azzal kell foglalkozni, gogy mások mit mondanak, hanem ahogy mi érezzük, és hogy milyen jő lett a kapcsolatuk, hogy sokat vannak együtt.
2012. júl. 4. 23:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!