Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatnám meg, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e a barátomba.
2012. júl. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
érzed.:D mást nem tudok erre mondani..:D
2012. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fünof ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eldönteni, akkor ott gondok lesznek..
2012. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AvernusTriad ***** válasza:
Ha valaki, akkor te tudod erre a választ, senki más.
2012. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néz mélyen a szemében. Ha látod benne a világot, ha érzed ,hogy ég benned a tűz, ha átázik a bugyid tőle, és szívesen magadévá tennéd... akkor te szerelmes vagy.
2012. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
hogy megzakkantál! és nem létezik másik pasi a földön...
2012. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉN megvagyok zakkanva.. nyávogok azt játszom a kutyámmal hogy egy teknős béka vagyok és rohangászunk a házban..magamban beszélek és néha értelmetlen dolgokon elkezdek röhögni.. akkor most szerelmes vagy?
2012. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem
2012. júl. 6. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azon lamentálsz, hogy szerelmes vagy-e, akkor tuti nem vagy az. Ha szerelmes lennél, akkor méterekkel a föld felett lebegnél és kínzásnak éreznél minden percet, amit a pasi nélkül töltesz, nem ezen agyalnál.
2012. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem te érzelmi fogyatékos vagy. Ha nem tudod eldönteni akkor

nemtudom... Hát...

2013. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!