Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány közül kell választano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közül kell választanom. Mit tegyek? Melyiket válasszam? :S

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt nekem kell eldönteni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre..Két lány közül kellene választani, az egyiknél tuti van esélyem, a másikkal is alakultunk régebben, de az annyiban maradt.

1.:Győnyörűűű!!

Külsőre el se tudnék szebbet, jobbat képzelni magamnak!!

Csinos!!!

Régen, mikor alakultunk én nagyon beleszerettem és állítólag ő is belém!!, de nem lett végül semmi

Szerintem nem tartana tovább pár hónapnál (3-4)

Szűz, és nem hiszem h el tudnám neki venni..:D

Nem nagyon engedik sehova...Eddig egyszer-kétszer elődordult..

Sok barátja volt eddig, de egyiknek se engedett sokmindent (pl tapi)

Ilyen szép lány csak jól csókolhat :P


2.:Szépecske

Csinike

Régóta ismerem, talán bele tudnék szeretni

Sokkal tovább tartana, mint az elsővel valószinüleg

Valószinüleg szűz, de ha sokáig együtt lennénk, akkor el tudnám venni neki..

Kb két hete egy bulin összejöttünk, nem lett még folytatás, de ő tutira szeretné, mert régen (és talán most is) szerelmes volt belém

Sok helyre elengedik, a városba, bulizni, csavarogni...stb

Nem jól csókol.


A történethez hozzá tartozik, hogy a bnőm kb 3 hete szakitott velem, és ha átgondolja a dolgokat, akkor sztem vissza akar majd jönni, de ez nála szerintem pár hónap.. Ő már összejött azóta egy csávóval, de tuti meg fogja bánni!! És ha ő összejött valakivel, akkor nehogy már én magamba gubózzak....:D


Én legszivesebben bepróbálkoznék az elsőnél, mert egyszerűen gyöngyörű.. Nem tartana sokáig, de lehet, hogy ugy alakul, hogy a volt bnőmmel még összejövök majd...Csak az a baj, hogy ez a két lány ismeri egymást (oszt társak) és a második már sztem ugy van vele hogy összejövünk, mert én mondtam mostanába, hogy találkozzunk.. erre elmegy egy hétre nyaralni, és összejövök a bnőjével?! ez milyen dolog lenne?


2009. júl. 10. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te már félig választottál. Ha hosszabb távara keresel még fiatalon is akkor a második csaj a jó választás.Nem minden a külső ezt tudod. Az első csaj mellett szerintem unatkoznál. Tud valami pluszt nyujtani?
2009. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a történet hosszusága miatt, de ez még csak egy töredéke a dolgoknak... aki végigolvassa annak Köszi, aki meg még kommentet is ír annak NAGYON KÖSZI :) ;) Ja.. és ha összejönnék az elsővel, pár hónap után szakitanánk, és a volt bnőm se gondolná meg magát, akkor szerintem tuti nem jönne össze velem a második, és két szék közt a padlóra.....De a szívem csak az első felé húz!! Tudom, hogy okosabbb lenne a másodikkal kezdeni, de a szívem....:S
2009. júl. 10. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
ha a szíved hozzá húz akkor mi a kérdés?! a másikkal nem lennél boldog tehát azt tedd amit te szeretnél(nem cinikus akartam lenni)
2009. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

semmiképp ne állj le a 2.-kal, mivel már most úgy beszélsz róla, mint egy rongyról. Ő pedig beléd szeretne, és akkor nagyon megbántanád. Nem szabad mások érzéseivel játszadozni. Még nem késő megmondani neki, hogy NEM!

Csak azért, hogy legyen valakid, nem kell leállni senkivel.


Ne okozz fájdalmat szegény lánynak, gondolj bele, ha veled is ezt csinálnák, mit éreznél.

Előbb kiheveri, ha össze sem jöttök, mint ha 3 hónap múlva dobod, mert nem kell.


Gondolkozz el ezen.


22/l.

2009. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.. Az első lányról csak úgy áradozol.. Ha a 2.lánnyal jönnél össze nagyon megbánnád..Ő olyan pótlékfélének tűnik nekem az elmondottak alapján..
2009. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, rengeteget gondolkoztam ezen, a másodikat tényleg nem akarom megbántani, de ezek után szerintem már nagyon bizakodik.. :S Az elsővel meg nem tudom, hogy boldog lennék-e, mert elég érdekes, titokzatos lány, és "nem bírnék" vele.. :D Az tuti, hogy nagyon örülnék, ha egy olyan gyönyörű lány velem járna..DE! azzal nem lehetne semmi olyat csinálni... És azért az is kell..Nagyon tanácstalan vagyok... ÁÁÁÁÁÁÁ :S:S
2009. júl. 10. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű a szemedben,de megírom,hogy mit gondolok.Egyiket se válaszd.Te a volt barátnődet akarod féltékennyé tenni,le is írtad,hogy ha ő is pasizik,te is csajozol.Ennek nincs értelme.Hagyj időt magadban,amikor végre nem az fog számítani,hogy a volt barátnőd tud-e róla,hogy van valakid,hanem az,hogy az a lány,akit kinéztél mit érez és gondol.A másik,hogy honnan tudod,hogy ki hány hónapig lesz veled? Szerintem csak úgy érdemes elkezdeni egy kapcsolatot,ha úgy érzed,hogy ennek működnie kell és nem is filozol azon,hogy meddig!A két "jelölt" lány egyike se érdemli meg,hogy pótléknak használják őket.Főleg a második,hisz ő szeret téged.
2009. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked valami fura zavarod van.. a fejedben

Azt írod az elsőről hogy csak rövidtávra jó

a másodikról meg hogy hosszan is jó és sokat lehetnétek együtt.

De az elsővel azért nem jönnél össze mert nem könnyű nő, és neked rögtön szükséged van 'mindenre'.

Akkor te msot mire mész haver, szexre vagy hosszú kapcsolatra??

És amit nem írtál le: melyikkel van több közös témád? melyikkel tudsz beszélni mindenről?

Mert hiába gyönyörű az első te folyamatosan csak a külsejéről áradsz, de a leggyönyörűbb kocsi is lósz..rt ér, ha csak állhat a garásban mert nincs benne SEMMI.

A másik meg lehet hogy nem gyönyörű de ha vele jobban kijössz akkor ő az akiben minden megvan.

Szóval azt leírhatnád hogy kivel dumálsz szívesebben és jobbakat.

Az viszont eleve rossz ha a második rosszul csókol : / Az nemjó, de talán megoldható, megbeszélhető.

2009. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát az elsővel se szex, se hosszu táv nem lenne szerintem, mégis (hülyén hangzik) jót tenne az egómnak, ha olyan bnőm lenne... A másodikkal val szinü, hogy lenne mindkettő..Mindkettővel tudok beszélgetni jókat..Meg gondolom azért is húz a szívem az első felé, mert régebben nagyon beleestem... és egy év után tegnap beszélgettünk először megint...Áhh bonyolult ez az élet..Főleg a szerelem..:D:D
2009. júl. 11. 09:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jön le hogy az első abszolute annyira kéne neked mint egy szép kocsi vagy valami. Felvágni. Stb. Szerintem csak a külseje miatt estél bele. Végülis összejöhetsz vele mert msot jól láthatóan őfelé húz a szíved, de ebből tuti nem lesz semmi túl hosszú ha el se tudod képzelni nagyon.

A második meg, nekem úgy jön le, hogy nem az akivel felvágnál de bele tudnál szeretni. Szerintem inkább ne bántsd meg a másodikat, mert azzal járnál jobban. Viszont neked kell tudnod mit akarsz: ha egóra meg felvágásra bágysz, nyugodtan az elsőt válaszd. Viszont ha úgy érzed, tényleg kapcsolatra van szükséged, akkor a másodikat.

2009. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!