Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék dominánsabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék dominánsabb a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és a barátom szeretné, ha kicsit dominánsabb lennék. Én viszont félek, hogyha "én uralkodnék" akkor folyton csak veszekedés lenne. Mi lenne a megoldás?

2012. júl. 16. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Dominánsabb lehetsz úgy is, ha közben te kezdeményezel a szexben. Lehet csak erre gondolt?
2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen szokott lenni, úgyhogy szerintem nem erre gondol.
2012. júl. 16. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem uralkodni kell, hanem 50%-ban érvényesíteni az érdekeidet. A kettő nem ugyanaz.


Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy te ész nélkül bólogatsz mindenre, akár jó neked, akár nem, csak hogy ne legyen veszekedés. Hanem attól, ha mindkét fél elégedett és magabiztos, és megőrzik az egyéniségüket a kapcsolatban, nem válnak akarat nélküli bábuvá a másik kedvéért.

Az, hogy nem rendeled alá magad uradnak és parancsodónak, nem azt jelenti, hogy uralkodni fogsz.

2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet arra gondol, hogy legyél határozottabb bizonyos dolgokban, javasolj, dönts te is a kettőtök közös dolgaiban, tervekben (ne csak rábólints) kicsit irányíts közben te is.

Ha ő azt várja, hogy dominánsabb legyél, akkor miért gondolod azt, hogy veszekedés lenne belőle?

Nem kell túlzásba sem esni, és nem lesz probléma.

2012. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már mindent, csak általában ha neki nem tetszik valami, fogja magát és besértődik ...
2012. júl. 16. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha leírsz egy konkrét példát, jobban átlátjuk az egészet...
2012. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké. tegnap voltunk koncertezni, a buli marhajó volt... meg utána after, táncoltunk, jól elvoltunk, erre elkezdett szakadni az eső. Mivel nem akartam megázni, meg a buli 180 km-re van az otthonomtól, így beálltam a fedett helyre. Ő jött velem, aztán valamiért mégis kiment táncolni. Visszajött és látta hogy szar kedvem van. Mondtam neki, hogy nem akarok elázni stb stb. Erre bevágja a durcit, hogy én nem vagyok spontán meg nem tudom elengedni magam normálisan. De ha meg kimentem volna vele, akkor meg azt mondta volna, hogy miért mutatok álarcot, ha egyszer nincs kedvem hozzá. Szóval nemtudom, hogyan kéne.
2012. júl. 16. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben, pont, hogy domináns voltál (de lehet csak én értem félre), mert a saját akaratodat érvényesítetted (nem mentél ki az esőbe, mert nem akartál).

Azt azért ne mond meg, hogy mit mondott volna a barátod, ha kimész, ezt nem tudhatod előre.

Nem tudom ilyenkor mi a teendő, és akkor miért várja el, hogy dominálj, ha meg nem tetszik neki.

Én tisztáznám vele, hogy konkrétan mit vár el tőled.

Remélhetőleg nem mindig azt, amit csak ő szeretne, mert akkor igen csak egyoldalú lenne a kapcsolat.

Nem vagyok biztos benne, hogy egymáshoz illetek, bár nem ismerlek benneteket.

2012. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy hogy megmondod a párodnak hogy az van amit te szeretnél, ha nem tetszik akkor keresel mást.

Ha hisztizik akkor meg büntetést fog kapni. :)

2012. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!