Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik hogy viszonyulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy viszonyulnak a mensihez? (bővebben)

Figyelt kérdés

Van néhány helyzet, amikor szóba kerül a barátommal, illetve én nem szeretnék beszélni róla, mert szerintem nem kell tudjon róla, hogy nekem mikor van meg, de van, hogy nem bírom leállítani, és nem érti, és bárhogy nézek rá, vagy célzok, nem esik le neki, és ki kell mondjam, hogy most AZÉRT NEM JÓ, MERT MEGVAN, és szegény rögtön abbahagy mindent, a múltkor (mert elég fiatalok vagyunk, 17 évesek, és még nem volt semmi olyan...) is nem értette, hogy mi nem oké, aztán mondtam, és szinte elszégyellte magát, hogy "bepörgött", vagyis mondjuk kis siminél begyorsultak a dolgok, és még bocsánatot is kért, hogy jaj, miért nem mondtam, akkor finomabb lett volna... De nekem semmi bajom, különben is már a vége felé volt, de nem akarom mondani, hogy nincs semmi baj, de aztán kb amíg el nem ment (mármint haza:D), addig alig ért hozzám, mármint máskor megfogta a fenekem vagy bármi, vagy magához szorít, ahogy kimondtam, hogy ez van, onnantól éppen csak megpuszil, vagy megölel, de semmi erősebb mozdulat, még egy nagyobb ölelés vagy magához húzás sem...


Pasik, ti hogy gondoltok erre a dologra? Mi változik, ha tudjátok, hogy a barátnőtöknek éppen megvan? Nem gondoljátok gusztustalannak, vagy valami?


2012. júl. 17. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi pl akkor is szeretünk szeretkezni... Engem nem zavar a vér látványa. :)
2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor nekem sem kellemes, de a pasinak sem. A legtöbbjük undorítónak tartja akkor...

18/L

2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom tudja mikor van meg nekem..ilyenkor előre bevásárol nekem sok sok édességet ..mert tudja h azzal jobb :D esténként meg elalvás előtt simogatja a hasam h tudjak aludni... ilyenkor nem nyomul meg semmi..tudja h nekem mennyire fáj az h megvan ...
2012. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mi is csináljuk menszesz alatt, semmi zavaró nincs benne.

29/f

2012. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. Nem akartam semmi többet akkor, meg amúgy sem tartunk még ott... Csak mondjuk ha tapizik, akkor feltűnhet neki mondjuk hogy hoppá, ez egy betét, vagy valami, és ezt akartam megelőzni, ezért mondtam, hogy most ne nyúlkáljon oda... És nem értette, hogy miért nem hagyom, és a végén kinyögtem, hogy ezért... Erre szegény hogy jaj miért nem mondom, akkor finomabb lett volna... Pedig semmi bajom nem volt, nem fájt semmim, de utána tökre megváltozott, legalábbis úgy éreztem...


Nem akartam semmit, neeem:) Nem engedném, hogy olyankor bármit észrevegyen...

2012. júl. 17. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt írod, Te tolod el stb. Nem lehet, hogy ezért úgy gondolja, hogy Te sem akarsz többet a puszi-puszinál?
2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszerüen mondd hogy igen épp megvan. Általában mindenki igy szokta nincs ebben semmi. természetes dolog minden lány/nő menstruál. Valószinüleg még zavarban volt miatta mivel fiatal,nem tudta hogy álljon hozzá majd megszokja. mond neki viccesen hogy héé nem fertözö vagy nem vagy leprás nyugodtan átölelhet megpuszilhat.... késöbb ha már rendszeresen fogsz nemi életet élni ugyis mindig épp tudni fogja a párod hogy mikor van meg.
2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha éppen megvan és ekkor a pasid figyelmét is felhívod erre, akkor miért nem lehet elmondani neki, hogy mikor számítson a "leállításra"? Így szerintem neked is és neki is könnyebb lenne ezeket a napokat kezelni.


A három kérdésedre a válasz pedig:

1.: Partnertől függ szerintem, hogy hogyan gondolunk rá

2.: Lehet, hogy általánosítok, de sok nő ilyenkor érzékenyebb, görcsöl, fáj valamilye, stb. Egy értelmes pasi a maga módján próbál ezen segíteni (gyengédebb/megértőbb/stb), de ez tényleg partner függő.

3.: Személy szerint én nem találom gusztustalannak. Ez is hozzátartozik a barátnőmhöz, úgyhogy én ilyenkor is ugyanúgy kívánom, legfeljebb ágyneműt mosunk :D

2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy eltolom, mert ugyanúgy bújok hozzá, én ugyanolyan vagyok, csak van egy határ, például odalent, hogy oké, most ennél tovább ne, mert neki lesz kellemetlen, ha mondjuk beleakad egy tamponzsinórba... Szóval csak akkor nem hagytam, és ő rögtön arra következtet, hogy hozzám sem érhet, vagy mi? :S
2012. júl. 17. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal és nem túl tapasztalt a témában, mint ahogy Te sem. Írtad, hogy neked is kellemetlen kimondani, hogy 'épp megvan'. Ő is ugyanazt érzi , mint Te.
2012. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!