Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer utasítottam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer utasítottam vissza szegény srácot, most meg én estem belé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Közben végig barátok voltunk/vagyunk, szó szerint mindent elmondunk egymásnak. Ti mit tennétek a helyemben? Fiúk ehhez mit szóltok?

16/L


2012. júl. 19. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg neki, hogy hülye voltál, mikor anno visszautasítottad.
2012. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Cserélj agyat! :D Tipikus naív befolyásolható kis csitriként viselkedsz! :)
2012. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
ásd el magad..úgy imádom az ilyet :)
2012. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Uh, én is pont ebben a helyzetben vagyok, tudom milyen érzés.:/ De nekem már nincs képem rá írni. Eddig szenvedett a gyerek most majd talán el tud felejteni, szóval én inkább hagyom...:( Kíváncsi vagyok te mit csinálsz majd,remélem neked szerencséd lesz...:/ Sok sikert.:/


15/L

2012. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem csitriség! Egyáltalán. Csak elkapkodta a dolgot és nem adott időt saját magának ,hogy átgondolja.
2012. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ti sokat unatkoztok és unalmatokban beleszerettek ebbe abba.csak hogy kifejtsem a súlyos szavakat:olyanra van dögivel példa hogy valakit csak felületesen ismer az ember ezért lekoptatja mert nem lát akkor még esélyt tartós kapcsolatra de kétszer eljátszani utána meg te zúgsz belé ez azért te is érzed hogy röhej.

ha bunkó lennék megkérdezném hogy "akikre csorgattad a nyálad azok mind becsajoztak és immár visszasírod őt is?" de nem teszem

2012. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

visszanyal a fagyi...:/

ez attól is függ, hogy mennyi idő telt el azóta, hogy visszautasítottad mert ha hónapok akkor hagyd.

2012. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy mi annyira de annyira jóban vagyunk, már lassan egy éve! És eddig csak barátként tekintettem rá, nem tudtam elképzelni, hogy smárolunk... De most megváltozott ez, és tudom, hogy még mindig szerelmes belém mert volt erről egy hosszú, keserves chetelésünk. Viszont, tanácsomra most össze fog jönni egy csajjal. Szóval most nem illene beavatkoznom, az biztos.
2012. júl. 19. 21:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha ő beléd szerelmes, te meg belé, akkor az kinek jó, hogy ő egy másik lánnyal jön össze?
2012. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Öreg közmondás: "Az első döntés az igaz"
2012. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!