Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kétségek gyötörnek, mindig azt érzem, hogy nem vagyok elég az aktuális páromnak. Ha valamiért nem keres stb rögtön az van bennem, hogy másokkal is kellene ismerkednem, mert ez már nem tart sokáig, le fog lépni hamarosan.

A mostani párom mondja, hogy szeret, és nagyon apró tetteiből le is szűröm néha, hogy (talán) tényleg igazat mond, mégsem tudom elhinni.

Nagyon közvetlen pasi és imád ismerkedni, sajnos főleg lányokkal. Ha meglátom, hogy már megint egy új csaj ismerőse lett a FB-on, vagy mesél egy sztorit, hogy ez meg az volt, rosszul érzem magam. Azt mondja azért mondja el a történeteket, mert semmi jelentőségük, nem csalna meg, de minek neki ennyi csaj ismerős? Folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok neki elég jó és nem is szeret.


Talán jobb lenne, ha szakítanék vele és keresnék egy olyan pasit, aki mellett nem gyötörnének állandó kétségek?

Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, igaz ragaszkodok hozzá és szeretem is, de nem vagyok szerelmes. Bár azt hiszem a kétségeim nem hagyják, hogy az legyek. :/


2012. júl. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt már előtte is barátod? Ha igen, nála is éreztél hasonlókat?

Mert ha így van, akkor valószínű benned is van hiba.

Nem megsérteni akarlak, ne értsd félre..legyen több önbizalmad, és ha te attól jobban érzed magad, hogy ismerkedsz, akkor tedd azt! Csak semmi hülyeséget..ne csald meg, ne bántsd meg fölöslegesen!

Te is mesélj neki hasonló dolgokat, de csak amolyan sejtelmes módon...és meglátod hogyan reagál. Ha látod, hogy bántja, féltékeny, akkor valamit csak érez irántad:)

Viszont ha hosszútávon megmaradnak benned ezek az érzések, akkor az megkeserítheti a kapcsolatot, és sosem leszel boldog mellette..de még mielőtt lemondanál róla, próbálj meg bízni benne!

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony az önértékelésed. Azt kéne rendbe tenned...
2012. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden barátomnál ezt éreztem. :/

A barátnőim, akikkel beszéltem erről, is azt mondják, hogy az önértékelésemmel vannak problémák, de az a gond, hogy nem igazán tudom, hogy hogyan is "tehetném magam rendbe" ezen a téren.

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. júl. 23. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess el egy pszichológussal. Az intimitástól való félelmet le kell győzni, ha teljes életet akarsz élni.
2012. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!