Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetbe mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Ketten maradtunk a kutyusommal mióta elköltöztem az exemtől. MOst attól félek hogy olyan valakivel fogok megismerkedni aki nem tolerálja a kutyámat.Gondolok itt arra hogy pl. séta időbe nekem haza kell mennem hozzá és hogy nem mozoghatok úgy mintegy független ember. Szerintetek lehet olyan aki ezt nem érti meg?

lány vagyok 24 éves

Bocs hogy ebbe a kategóriába raktam a kérdést de nem tudtam hova illik be.


2012. júl. 25. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapásból úgy ismerkedsz meg valakivel, hogy mondod a szituációt, és nem halogatod. Ha elfogadja, akkor elfogadja, hanem, akkor nem.
2012. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress egy olyat, akinek meg a feleségéhez kell hazarohannia :)

1:1 :D

Bocsánat, de nem hagyhattam ki.

Ez elég hülyeség.

Ha valaki igazán szeret, úgy fogad el amilyen vagy.

2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet ebből probléma.
2012. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 3 gyereked van, hanem egy kutyád, aki ezt nem tudja tolerálni az nem is érdemel meg téged.
2012. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko ***** válasza:
nekem is van kutyám, igaz még szülőkkel lakok mert csak 18 vagyok, de biztos hogy nagyobb koromban is lesz majd kutyusom. Szerintem ez nem lehet probléma, bár én is sokat gondolkodtam ezen, de igaza van annak, aki a gyerek példával jött. Amúgy meg keress egy állatbarátot, ő biztos tolerálni fogja :D és azért az állatszeretet szerintem a legtöbb emberben megvan, ha nem is fanatikus módon.
2012. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki ezt nem érti meg vagy nem tud hozzá alkalmazkodni, de nem velük kell ismerkedni, hanem azokkal, akiknek ez nem jelent gondot.

Nem kell zsákbamacskát, illetve kutyát árulni. :)

2012. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!