Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert baj az ha egy hazaspar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj az ha egy hazaspar elvalik ha egyszer nem mar szeretik egymast?

Figyelt kérdés
Mindig gerinctelennek hivjak az ilyen ferfit, vagy no eseteben rib@ncnak.... Vegul is minek eljenek le egy eletet boldogtalanul egy olyan elettars mellett akit mar nem szeret, nem kivanja vele a szexet es szinte mar nem is beszelnek otthon? Meg akkor is ha van gyerek. Egy gyerek miatt ne eljen csak senki ilyen eletet szerintem, mert azt a gyereket lehet ugyanugy szeretni, gondoskodni rola ha a szulok nincsennek mar egyutt es a gyereknek se jo az ha a ugy no fel hogy a szulei kozben nem szeretik egymast. Miert itelik ezt ennyire el?

2012. júl. 28. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

más korban élsz,

már a nők is kapnak állást,

nem ítéli el senki,

a fentebb leírt válást.

2012. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nezd peldanak itt egy komment amit egy gyerek ir, akiknek elvaltak a szulei:



Szandykah válasza:


Édesapám is így kezdte.. Azóta másik felesége van és egy lánya...

Gratulálok! Gerinctelenség.

2012. júl. 28. 10:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem az haborit fel, hogy ha valaki uj eletet kezd, akkor az mar gerinctelenseg??????
2012. júl. 28. 10:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Van egy ferfi akit negyon szeretek, de nos. O is szeret engem mindennel jobban, rengeteget tett is ertem. A feleseget mar nem szereti, a nemi eletuk is egy nulla. A baj az, hogy a felesege terhes, most babat varnak. Mig nem tudja a ferfi h babajuk lessz, el akart valni. De most csak a gyerek miatt vannak egyutt, de a hazasaguk egy nulla. Nekem meg van kotve a kezem, semmit sem tehetek, nincs koztunk semmi, csak beszelunk neten, telefonon, es egy helyen dolgozunk is de kulon valtasban, igy naponta latjuk egymast 2 percre... En nem kerem tole hogy valjon, nem teszek semmit sem, csak szeretem es o is igy van ezzel ;(
2012. júl. 28. 10:19
 5/16 A kérdező kommentje:
Mar lassan egy eve lessz hogy igy erzek iranta, azota keptelen vagyok massal parkapcsolatot kezdeni is, mert csak o jar a fejemben allandoan. 20/L
2012. júl. 28. 10:20
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert sok hülye azt hiszi, hogy a szerelem az igazi, és ha az elmúlik, akkor rögtön válni is kell.

Mindenkit tájékoztatok, hogy a szerelem múlandó. Igen, akármennyire is fáj, de elmúlik. Képzeljétek el,nekem 10 hónap alatt elszállt és utána mégis együtt voltam a barátommal még több, mint 2 évig. Végül szakított velem. Miért? Mert már nem volt belém szerelmes...Ennyi erővel én 10 hónap után otthagyhattam volna őt.

2012. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

azért baj, mert a házasságban egy örökké tartó esküt tettél. és ha ezt megszeged, akkor egy nulla vagy.


és kiderül, hogy soha nem gondoltad komolyan


neked csak az számít hogy mit mennyire ítélnek el, ez alapján döntöd el hogy mi mennyire rossz

mert egy véglény vagy


"Egy gyerek miatt ne eljen csak senki ilyen eletet szerintem, mert azt a gyereket lehet ugyanugy szeretni,"

te aljas , bemeséled magadnak, hogy ez így van :-)

2012. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Milert jo a gyereknek ha a szulei allalndoan veszekednek? Jaj de csőlátású vagy' vagy talan tulsagosan vallásos.... pfff
2012. júl. 28. 23:04
 9/16 A kérdező kommentje:
Hanyan valtak mar el a foldon?! Azok az emberek mind nullak? A hazassag orokre szolo esku.... akkor miert nem tartja be az emberiseg 50 %-a? Ja akkor azok is mind gane emberek. ertem mar....... mennyi kepmutato ember!
2012. júl. 28. 23:07
 10/16 anonim ***** válasza:
segghülye vagy :-D
2012. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!