Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez teljesen normális, másoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normális, másoknál is így van?

Figyelt kérdés
Legutolsó találkozásunkkor a barátom elkezdte, hogy mostanában sokkal kevesebb dologról tudunk beszélni, mert hogy régen be nem állt a szám, végig csak csicseregtem, mostanában meg már olyan dolgokkal jövök, h oviban mi volt, komolyan... Én nem is gondoltam ilyesmire, h nem lenne miről beszélnünk, amikor együtt vagyunk rengeteg mindenről beszélgetünk, hülyéskedünk de persze nem folyton, vannak meghitt csöndes pillanataink is... És eléggé rosszul esett h ezt mondta. Persze elkezdte bizonygatni, h ez minden kapcsolatban így van, teljesen normális, már elmeséltük egymásnak az összes sztorinkat, de még így is milyen sok mindenről tudunk beszélni, fb-on is mennyit írunk egymásnak, több száz sms-t küldtünk, és 2 naponta találkozunk az utóbbi időben, mégis még mindig jól megvagyunk... Nekem meg eszembe jutott, h talán nem is baj, h szeptembertől másik városba megy egyetemre (2 órányira) mert így legalább "lesz miről beszélnünk" (ezzel vágtam vissza) Ez tényleg normális, és másoknál is így van?

2012. júl. 29. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h 4 hónapja vagyunk együtt.
2012. júl. 29. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:

első hozzászóló: takarodjál már innen, nincs jobb dolgod, mint feleslegesen írogatni?

szóval, kedves kérdező, szerintem ne aggódj, egy idő után természetes, hogy fogynak a közös témák. nekem exemmel volt hogy jó pár hónap után mondta, hogy mennyire rosszul esik neki, hogy már nem mesélek annyit, hanem sokszor csendben ülök, mikor pl. utazunk, és hogy nem beszélgetünk már olyan sokat... szerintem egy idő után ez nem olyan durva, de az igazán jó kapcsolatnál szokott lenni javulás idővel, "újra egymásratalálás"-féleség. szóval nem is baj, hogy elköltözik a barátod. ha pedig nem javul a dolog, akkor lehet hogy nem illetek össze annyira.


20L

2012. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mindenkinél igy,főleg nem 4 hónap után.
2012. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem tök szarul esett, h ezt mondta, mert sosem gondoltam ilyesmit, h nem lenne miről beszélnünk... Mondjuk mostanában nem történik sok izgi dolog velem, szóval amikor találkozunk, nem kezdem el neki rögtön mesélni, h mit csináltam az utóbbi 2 napban...
2012. júl. 29. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért 4 hónap után nem kellene rohamosan megcsappannia a beszélgetéseknek... Mi az egész kapcsolatunk alatt hallgatagok voltunk úgy mond. Egy éve vagyunk együtt, de kezdetektől fogva hol nagyon jól eltudunk beszélgetni, hol ülünk egymás mellett csendben. Mi ezt nem érezzük problémának, nem szeretünk egyfolytában dumálni. A fontos dolgokat, mesélni valókat, bármit megtudunk osztani egymással, nem kell ehhez nonstop duma. Mi így érezzük jól magunkat, így alkotunk jó párt. Nektek kell érezni, hogy jó-e ez így a kapcsolatotokban avagy sem.
2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont az, h nem csappantak meg rohamosan a beszélgetések, ugyanúgy tök jól elvagyunk, nevetgélünk, beszélgetünk, húzzuk egymást meg minden... És mi sem dumálunk folyton..
2012. júl. 29. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátod még is szükségesnek találta ezt megjegyezni tehát valahogy kicsit más kép él a fejében, mint a te fejedben.
2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!