Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járhatok 14 éves lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok 14 éves lánnyal a törvény szerint?

Figyelt kérdés
Tetszik egy 14 éves lány és neki is tetszek, 18 múltam pár hónapja. Ha összejönnénk és lefeküdnék azelőtt mielőtt betölteni a 18-at, az legális lenne?
2012. aug. 2. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az
2012. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, de a helyedben keresnék idősebbet.
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne illegális, HA betöltötte a lány a 14. életévét.
2012. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én már 22 vagyok, de folyton 14-15 év körüli lányoknak jövök csak be, szóval már rászoktam, hogy én is ilyen korú lányokkal ismerkedem és bár még nem szexeltem, de csók az már volt, ne aggódj 14-től már bármit csinálhat a lány, ha akarja. De 14 alattival ne foglalkozz, nálam is próbálkoznak 12-13 évesek is, de őket el kell utasítani!


Ez az átka, ha fiatalabbnak nézel ki a korodnál.

2012. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, 14 már elmúlt a lány.


Valóban, kicsit fiatalabbnak nézek ki, ezért nem buknak rám a korombeli csajok, csak a fiatalok.


Akkor ezek szerint, ha lefeküdnék vele 14-15-16 évesen, ha ő is akarja az nem büntetendő, igaz?

2012. aug. 2. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért jól gondold meg, hogy megteszed-e, akkor is, ha már nem büntetendő...Gondolj arra, hogy Ő még azért elég fiatal ilyesmihez...Szóval ne törd össze szegényt, hogy utána ott hagyod, vagy fél év és vége. Csak akkor tedd meg, ha tényleg úgy érzed, hogy hosszú lesz.
2012. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet. Ugyanígy voltam én is 18 évesen. Úgy néztem ki, mint egy 15 éves, arcra, alkatra meg mindenre és ezért csak 14-15 éveseknek jöttem be. Most 22 vagyok, de sokan 27-28 ra tippelnek elsőre. Simán tudok flörtölni 25 éves csajokkal anélkül, hogy a korom bezavarna. Egyébként a volt barátnőm is 2 évvel idősebb volt nálam.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mai tizenéves lányokat azért nem kell annyira félteni, némelyik többet látott, mint én 25 évesen!
2012. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 17:07


Ajaj, de még mennyire nem is ártatlanok!


Én 22 vagyok, de buliban egyszer csak egy 14 éves kiscsaj már húzott is magához táncolni, nem félnek ők a nagy fiúktól. :D

2012. aug. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!