Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység? Nem csináltam semmi rosszat!

Figyelt kérdés
Van egy srác, msnen beszélgettük már sokat.De tényleg csak beszélgettünk.Nagyon jol elvagyunk, igaz van barátnője akit nem szeret stb.de mint csak haver elvoltunk egymással. Egyik este belépek hozzá msnre, szokásos..elmeséljük mindig a napunkat.Erre nekem esik hogy még van pofám belépni hozzá,mit akarok én tőle,miaz hogy beszélgetek vele miközben tudom,hogy barátnője van, miért nyomulok stb.Engem már a sírás kerülgetett,hiszen nem nyomultam, szimplán haverok voltunk.Nagyon megalázott abban a 20percben.Később kiderült,hogy a barátnője volt az.Nem tudom mit higyjek,a srác bocsánatot kért, de én nagon megharagudtam a csajra, ennyire szemétnek hogy képes lenni.Semmi komoly dolog nincs a barátjával, leis írtam neki is, magyarul a csaj is tudja nagyon jol hogy nem votl semmi az msnen való beszélgetésen kívül..és mégis ezt művelte..folyamatosan alázott...hogy nálam jobb csajokra féltékeny.Én meg nem tudtam mivan.Mert ugye semmi rosszat nem csináltam,csak beszélgettünk tök általános dolgokról.Szakítottak és hibásnak érzem magam.Ugy hallottam a csaj megfog engem keresni, hogy elverjen..:S Szerintetek?
2009. júl. 21. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szája jár...Minek verne el ha már úgyis midnegy a kapocsalatának a pasival.És tuti azért alázgatott és féltékenykedett mert jobb csajnak tart téged mint magát,másképp nem lett volna oka a feltékenységre...Nincs igazam??
2009. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valószínű féltékeny, de ahogy mesélte a srác,állandóan nyomozott utána a barátnője, feltörte a jelszavait msnre,iwiwre...szóval nem miattam volt, hanem az a gondja,hogy a barátja szóbaáll más lányokkal.
2009. júl. 21. 00:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én exem akkor akart írni egy csajnak msn -en amikor én ott voltam. Alig bírtam lefogni. És még ő haragudott meg.
2009. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mért ne írhatna más csajnak?attól még nem kell kezdeni vele...olyan tipikus 15-16 éves leffogás..

lefogni????nem verekedni akart...

2009. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen? A hülye ri...anc k..át miután leírta ne fogjam le? ha?
2009. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha annyira írni akar neki úgyis ír ha nem vagy ott,ne legyél már ilyen naiv...

amúgy meg int mondtad csak rád lesz mérges...

2009. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ír neki, mert nem tudja az msn címét.
2009. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbeszélhetné veled, hogy a barátnője klinikai eset ezzel a viselkedéssel. A csaj úgyis beleolvasna.
2009. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!