Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan ember aki nem tud semmire várni miért van ez ha nem úgy van ahogy én elterveztem akkor egy élet törik össze bennem?

Figyelt kérdés
Sokan ilyen személyiségek mi rá gyógymód?

2012. aug. 12. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hm én is ilyen vagyok


pl hajtok egy csajra, max 1 hétig. ha nem fekszik le velem akkor ennyi volt. örültem a találkozásnak. pedig nem így kéne tudom.

2012. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem várni/elvárni semmit az életben, hidd el sokkal könnyebb lesz:) Ha pozitiv fordulatot vesz az adott helyzet, még meglepetés is érhet. Igy állj hozzá sztem:)
2012. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon bele tudom élni magam a dolgokba pl ha azt mondja nekem a párom hogy jön le hozzám és változik a program és hirtelen nem tud jönni akkor egy világ dől össze bennem.
2012. aug. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!