Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfog mulni ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfog mulni ez az erzes? Csak hirtelen fellangolas? Picit hosszu

Figyelt kérdés

Nem tudtam,hogy melyik kategoraiba irjam,de ezt valasztottam.

Kb 3 eve,meg ismerkedtem egy sraccal,aranyos,kedves,nagyon tetszett(7evel idossebb),en is nagyon tetszettem neki,mert mondta is.Elkezdtunk smszni,beszelgetni.Amikor mar kicsit regebb ota ismertem elmondta,hogy 7 eve van baratnoje,de szakitani akar vele,csak nem mer,mert nem tudja,hogy en mellette maradnek e,es hiaba nem akarja eldobni,mondtam neki,h mellette maradnek,ugy ereztem,h szeretem.A baratnoje tudott rollam,mondta is nekunk,hogy nem szol bele,ha velem akar lenni,csak akk szakitson vele,de a pasi nem szakitott.Egyebkent hozza tennem,h sosem fekudtem le vele,es amikor smaroltunk es nem jelentkeztem 2,3 napig akk is o hivott,hogy csak kihasznaltam ,mondtam,hogy nem:DEz az egesz honapokig eltartott,de bele untam abba,hogy titokban kaptam puszit,hogy amikor elmentem hozza(1x voltam,nem volt semmi,csak smaci meg beszelgettunk),tele volt a csajaval kepek,hogy ,mondta,h vigyazzak,hogy mek ki,ne h meg mondjak a baratnojenek,pedig egesz vegig azt mondta,h szakitani fog,vegul en ott hagytam.A baratnoje meg mai napig sem haragszik ram.3 ev elmult,nem beszeltem avval a pasival,max 2,3 x ,azt is normalissan,viszont,ha elmentem mellette ereztem,h erez valamit,viszont nekem kozombos volt.Az elmult 3ev alatt volt 2 komoly kapcsim,az egyik meg meg van,1,5 eve tart.De ezen a heten folyton erre a csavora gondolok akivel kavartam,vele almodok,elmek mellette(mindennap latom) a szivem majd kiesik a helyerol,ugy erzem vele akarok lenni,pedig 3evig semmi.Nagyon hianyzik,beszelgetni szeretnek vele.Egyebkent tudom,h nem vagyok neki kozombos,de meg mindig a baratnojevel van ,immar 10 eve,de csalja ,az unoka tesommal csalta meg.aa nem tudom mi van velem:( Legyszi ne szidjatok le:( 18 L


2012. aug. 16. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ez olyan hirtelen fellángolás, és lassan el fog múlni! Igyekezz nem rá gondolni, illetve más pasik után nézni!
2012. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy leszidtalak.
2012. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak fellángolás.Majd elmúlik.Véletlenül se gondold hogy vele boldog lennél ha a barátnőjét is megcsalta.
2012. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!