Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve vagyok együtt a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyok együtt a párommal, de valami nagyon zavar a kapcsolatban. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfinek tetszem, bárkit megkaphatok akit szeretnék.De nekem csak ő kell.Nem értem, ha megvan minden testi adottságom (nagyon szép fenekem van, és mellem is.),sok versenyt nyertem már a testemmel és az arcom is szép.Miért néz mégis mindig máslányokat?
2012. aug. 18. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy hűséget fogadtam nem vakságot. Mit kell egy kis nézelődésből ügyet csinálni...
2012. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Rosszul esik, hogy más jobban tetszik neki, mint én.
2012. aug. 18. 20:19
 13/20 Hex999 válasza:

Szia!

Tapasztalatom szerint mindegyik ezt csinálja. De ha állandóan faggatod és féltékenykedsz, akkor zavarni fogja. Te meg nézd a jó pasikat. Az sem árt ha megkérdezed hogy mi hiányzik a kapcsolatotokból.

2012. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
megkérdeztem már.Mondtam neki bármi is hiányzik neki mondja meg, de azt mondta,hogy semmi nem hiányzik és hogy csak engem szeret.
2012. aug. 18. 20:26
 15/20 anonim válasza:
A leírtakból feltételezem hogy átlagon felüli külsővel rendelkezel de ha ő észreveszi hogy TE is mekkora kisebbségi komplexusokkal küzdesz mellett akkor képzeld neki mekkorát nő az egója!!
2012. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

10. hozzászólóhoz kapcsolódom.

Mi is így vagyunk a párommal. Az exével is jóban van és én is. Azért tagadja a párod, hogy nézi, mert ismer már annyira, hogy ügyet fogsz csinálni belőle és ehhez nincs neki kedve. Azért mert megnéz más lányokat, nem azt jelenti, hogy szebbnek is találja. Úgy tűnik teli vagy önbizalommal és mégsem. Hiába tökéletes a külsőd, a belsőddel nem vagy megelégedve vagy valamiért félsz, hogy valaki jobb lehet nálad. Nekem is mindig mondja a párom, hogy gyönyörű vagyok, ha pedig más mondja akkor sem féltékeny, hanem kihúzza magát, hogy velem van. Viszont ettől nem bízom el magam, hogy sokan szépnek találnak és udvarolnak. Inkább attól, hogy megadom neki azt a szabadságot amire szüksége van és nem az anyukája akarok lenni, hanem a barátnője. Úgy vagyok ezzel a kapcsolattal, hogy a bizalom legyen meg és ne féljen elmondani nekem semmit. A vágyait, a problémáit. Bármit. :) Ha jó minden a kapcsolatban nem kell félni, hogy más kellene neki, mivel veled van és veled érzi jól magát. Amúgy abból a ,,nagyon sok férfinak tetszem" mondatból lejött, hogy te is figyeled a férfiakat. Miért foglalkozol azzal, hogy más férfiaknak mennyire tetszel? A pároddal foglalkozz, mert a szépség ok, de azt is meg lehet unni.

2012. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a férfiak.Nem is nézem őket, az csak egy dolog ha odaszólnak, meg ha észreveszem, hogy feltűnően néznek.Elégedett vagyok magammal, de mégis van valami baj velem.Van önbizalmam, de valahogy mégsincs.....
2012. aug. 18. 20:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond azzal ha nézegeti a csajokat, teljesen normális, az, hogy ezt tagadja, na az gáz.
2012. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16. vagyok.

Igen én is ezt írtam, hogy valamiért még sincs önbizalmad. Ezt kell rendbe raknod magadban. Elhinned, hogy neki te vagy a legszebb és legjobb. :)

2012. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 pötty! ***** válasza:
10. válaszoló vagyok, nekem is elég kevés önbizalmam van magam felé annak ellenére hogy a barátomnak mindig dicsérnek és ő büszke rám, de mikor azt mondta hogy én vagyok az első akivel bármikor bárhol büszkén meg tud jelenni egy kicsit helyre jöttem, és amint említettem szoktunk beszélni lányokról, fiúkról és érdekes hogy ő a lányokba több hibát lát mint én, szóval nem kell aggódni, sőt esetek többségében azokat a lányokat a pasik csak megnézik, de hosszú távon nem hiszem hogy kezdenének velük bármit is. Veled van, téged szeret, és kár hogy nem látja de tanácsolnám neki hogy jobban mutassa ki az érzelmeit irántad, lehet attól jobban éreznéd magad.
2012. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!