Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elcseszettnek erzem az egesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcseszettnek erzem az egesz nyaram. Van erre valami eszszeru megoldas?

Figyelt kérdés

Egesz nyarra nem csinaltam semmi programot, a parom tavasszal a vizsgaidoszak miatt nem nagyon ert ram, es orultunk, hogy jon a nyar, es vegre sokat lehetunk egyutt.

Most erre egyik naprol a masikra kozli, hogy o edzesre fog jarni egy haverjaval egy heten haromszor. Ezzel nem lenne gond, de nagyon hosszuak az edzesek, raadasul kulon varosban lakunk. O lejohet hozzam hetvegere, en meg ha felmegyek egesz hetre, akkor par orat egyutt vagyunk egy nap, aztan elmegy edzesre, ejfelkor hazaesik, en meg addig bamulhattam a TV-t a nagymamajaval...

Most raadasul bejelentette, hogy az anyja szerzett neki munkat, igy dolgozni is fog (ugy beszeltuk meg nyar elejen, hogy egyutt keresunk valami diakmelot...), ugyhogy mar hetkozben sem eri meg felmennem hozza, hiszen kvazi egesz nap nincs otthon.


Mar az edzesen is elegge kiakadtam, mert tenyleg minden elozmeny nelkul talalta ki, de megsem mondhatom neki, hogy ne csinalja, amit szeretne. Legutobb mikor ott voltam, az egyetlen edzesmentes napon elment sorozni egy haverjaval, es halalra sertodott, mikor megemlitettem, hogy mostmar ram is erhetne kicsit.


Elcseszettnek erzem az egeszet, most azert van nyar, hogy ugyanugy csak hetvegen lehessunk egyutt, mint evkozben?


2009. júl. 23. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod lehet h nem fog tetszeni amit írok, de beszélned kéne vele mert így nem jó!most lett vége egy 3,5éves kapcsolatomnak és rájöttem h ha már az elején elmondtam volna h mi nem tetszik, akkor megelőzhettem volna a későbbi bajokat!

Nem fog neki tetszeni h előhozod mindezt, de ő is hozhat áldozatot érted! Ha szeret, veled is akar lenni és lemond pár dologról!

Sok sikert nektek!

19/L

2009. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
én nyaram is egy ba.szás:S .... enekem anyámék miatt... hát legalább van valaki aki együtt érezhet:D
2009. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal. Igazán szakíthatna rád is egy kis időt.
2009. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :) Beszeltem vele, de eleg problemakerulo ember, szeret gyorsan tullenni az ilyen dolgokon. Azt hiszem, nem is igazan ertette, mi a bajom a dologgal, inkabb azt hozta fel, hogy en most nem akarom, hogy valami olyat csinaljon, amit o szeret...


Ez tenyleg a hiszti kategoria, de ezek szerint a munka es az edzes elorebb van, mint en?

2009. júl. 23. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:

második vagyok: nem írtad meg h hány éves vagy mert azért az is közrejátszik! a 16-17éves fiúknak mindig fontosabbak a spanok meg az edzés(persze a haverok miatt) , mint mi, csajok! Tehát szerethet téged nagyon, de akkor is be kell vágódniuk a haverok előtt(ez az ösztön)!

Ha idősebb azért akkor elgondolkodtató! Ha szeretitek egymást akkor meg kell ill meg is fogjátok tudni beszélni!

2009. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
24 eves, ket eve vagyunk egyutt.
2009. júl. 23. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:
előző: hát így nehézkes! mindenképpen beszélned kell vele! Rossz ezt mondani, de lehet már nem érez úgy ahogy te(sajnálom h ezt kellett mondanom)Lehet h csak egy mozgalmasabb időszakot akart és bele se gondolt h ez neked milyen rossz! Pár év alatt rájöttem h a pasiknak néha le se esik h neked vmi nem úgy jó ahogy ők gondolják! Ragadd meg a karjánál fogva, üljetek le és beszélgessetek mint két jó barát!
2009. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

uhh, hát abszolút együtt tudok érezni veled, ugyan ebben a cipőben járok én is, csak nekem a párom melózik mindig nem edzésre jár..

igaz ő legalább nem pattog amiatt ha mással sörözök egyet. már csak az kéne.. az edzésen is elhiszem h kiakadtál, de erről is beszélj vele ha már vele nem lehetsz nehogy már "bezárjon" a lakásba egész nap..:S

2009. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!