Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik jártak már finn, svéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jártak már finn, svéd, norvég, dán stb. északiakkal, mik a tapasztalataik?

Figyelt kérdés

Milyen hobbijuk volt, vagy érdekes szokásiak, olyan ételeik amik itt különlegességnek számítanak? Jók voltak a szexben? Külsejük milyen volt(szemszín, hajszín, magasság, ilyesmi)?

Kíváncsi vagyok


2012. aug. 21. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Jobban bírják a hideget mint mi!

télen is odakint akartak szexelni - 21 °C - ban

2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Svéd volt. A vérpuding elég különleges étel.Ez a svédeknél van.Igazi svéd favágó kinézet. Magas, erős, szőke, világos szem.
2012. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. ez komoly? O.o

2. milyen az a vérpuding? kocsonyaszerű?

nekem 2 orosz pasim volt meg egy aki félig ukrán és ők is jól bírják a hideget.

2012. aug. 21. 21:26
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:
25%

A dánok között van sok helyes lány, de túlságosan feminista szellemben élnek, nevelkednek, ezért csomó férfias dolgot csinálnak, a férfi feleslegesnek, elnyomottnak érezheti magát. Ez a női "elnyomás" jellemző a párkapcsolatokra, házasságokra is. A dán nők szinte mindenkit öleléssel köszöntenek, amit tilos félreérteni, szimplán üdvözlés jele, nem az hogy mennyire kedvelnek vagy sem!

A svédeknél kevesebb a szőke mint azt a sztereotípia tartja (a dánoknál több szőkét láttam), mindig kedvesek, ellenben sokukra jellemző a nagy szabatosság, azaz a hűség nem éppen az erényük. Gyakorlatilag valahol elég önző módon csak saját boldogságukkal foglalkoznak, és a mély, érző kapcsolatok ritkák, inkább a felszínes, sekélyes párkapcsolatok a jellemzőek. Viszont toleránsak, cserében ők sem kérdezősködnek, ami valahol érdektelenségnek is hathat. Nem vicc, hogy van olyan házaspár, ahol az egyik fél nem tudja mit vagy hol dolgozik a másik. Ha csak szexpartner kell, akkor a svéd lányok kedvesek és könnyen belemennek szexkapcsolatokba is, ám amint kényük-kedvük úgy diktálja, egyik napról a másikra tesznek lapátra minden különösebb indok nélkül.

A finn nők rendkívül csúnyák a mi szemünknek, nagyon ritka közöttük a helyes, még ritkább a szépség. Ráadásul alacsonyabb növésűek, emellett a zsíros étkezéstől ritka a vékony is közöttük. Amúgy ez a testsúly probléma a svédekre is jellemző, náluk az általános jólét miatt van több súlyproblémás ember (nő és ffi egyaránt).

Norvégokkal kapcsolatosan nem tudok semmit, nem volt szerencsém hozzájuk, illetve ismeretségi körömnek sem.

2012. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kanadai-dán-svéd származású pasim van, télen alsógatyában megy ki cigizni a teraszra.


Ő 21 én 20.

2012. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Ja, amúgy elég jó az ágyban, igaz, nála vesztettem el.

Szeme kék, haja szőke, magasság 185 cm. Tipikus északi :P

2012. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
milyen ételeket esznek a finnek? gondolkozom rajta hogy kipróbálok valami újdonságot
2012. aug. 21. 21:34
 8/8 anonim válasza:
Az én barátom norvég , mikor ott voltam náluk nekem nagyon nagy élmények voltak az ő kis szokásaik, ételeik . Először is majdnem minden nap halat ettünk, ami nekem különleges volt és tetszett az a zabkásájuk volt ( [link] vajjal a közepén , fahéjas cukorral megszórva . Tipikus norvég : magas , szőke , kék szemű és még a tipikus norvég orr is megvan :)
2012. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!