Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért sasoltok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért sasoltok meg egy nőt a párotok mellett ugy mintha megakarnátok dugni?

Figyelt kérdés
Időnként még a szemkonaktus is létrejön ... Abba belegondoltatok már hogy a párotoknak hogy esik ez

#sasoltok
2012. aug. 22. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Hűséget, és nem vakságot fogadtunk.
2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert fejben meg is dugjuk.
2012. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Az én párom néha még fel is hívja a figyelmem más nőkre.
2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Azért, mert férfiból vagyunk, ha nem így működnénk, nem lenne barátod, szóval vagy elfogadod, vagy magányos leszel, esetleg sikerül kifognod valami félbúza papucsállatkát.


Azt pedig pontosan tudom, hogy hogy esik a páromnak, mivel meg van köztünk a bizalom, és elég felnőtt ahhoz, hogy pont leszarja az ilyeneket.

2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert meg akarjuk dugni. Csakhogy nem tesszük, mert nem vagyunk állatok, van önkontrollunk. Szóval nem kell féltékenykedni.
2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert a farkuk irányítja őket és rosszul lennének, ha nem bámulnának meg mindenkit úgy, hogy majd' kiesik a szemük.
2012. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

miért? talán baj? attól még ez nem megcsalás csak szemlegeltetés.

te nem nézel meg a párod mellett más pasikat?

2012. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Miért? A csajok is "megsasolnak" más pasikat, néha akkor is ha a barátjukkal vannak!

Csak ők nem buknak le olyan könnyen.:P

2012. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

*A nőnek szélesebb a látószöge. A szeme sarkából is tud figyelni.


Ez nyilván nem véletlenül alakult így.

De haverom mesélte: egy csaj vele flörtölt "szemmel", miközben a barátja kezét fogta. :)

A nők sem vakságot fogadnak, ennyi.:)

2012. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Elég gusztustalannak tartom, főleg ha idősebb pasik a feleségük mellett csorgatják a nyálukat a 20éves csajok után. És ezt úgy mondom, hogy én egy 20 éves lány vagyok és bármilyen furcsa, engem is zavar, hogyha öreg pasik meresztgetik a szemüket rám, eléggé zavaró és idegesítő. Azt megértem, hogy nem vak és egyszer-kétszer megnéz, ez még oké, bár gondolom a feleség ennek se örül. De hogy állandóan bámul, úgy, hogy majd kiesik a szeme és mindezt a felesége előtt, hát elég gusztustalan.....
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!