Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az hogy egy párkapcsolatban mindkét fél azonos IQ szinttel rendelkezzen?

Figyelt kérdés
A barátom egy évvel idősebb nálam, de még mindig éretlenül viselkedik néha, és ez engem eléggé zavar. Lehetséges hogy mindig ilyen lesz, vagy megtörténhet az is, hogy "benő a feje lágya"(megérik)? Nagyon szeretem, de néha úgy érzem, hogy értelmi szinten fölötte állok...mit tehetnék?
2012. aug. 22. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Az IQ qrvára semmit nem számít, általános problémamegoldó képesség. Ami kapcsolatban fontosabb az az EQ.
2012. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
i'm genius
2012. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a zsák a foltját
2012. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

az éretlen viselkedés és az IQ két különböző dolog....

Egyébként a kérdés érdekes. Nekem úszott már el házasságom - részben - ezen a problémán....

Szerintem nem árt, ha egy kiegyenlített kapcsolatban a szellemi szinvonal is kiegyenlített....

Remélem, hogy nem kezdenek el köpködni rám....

2012. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy két különböző dolog, és elnézést kérek amiért nem fogalmaztam világosan: tehát, csak nagyon ritkán viselkedik éretlenül(de akkor is nagyon ki tud akasztani), de értelmi szinten alattam áll(néha belefáradok a vele való beszélgetésbe, annyira tudatlan tud lenni)...ritkán fordul elő, de olyankor nagyon elegem tud lenni a kapcsolatunkból...szeretem, és nem akarom elveszíteni, de nemtudom hogyan lehetne ezt megoldani....
2012. aug. 22. 17:06
 6/19 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én 21, ő 23...
2012. aug. 22. 17:11
 8/19 A kérdező kommentje:
22őt töltök decemberben, ezért írtam 21et:)
2012. aug. 22. 17:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Járasd iskolába...:)

Én annak idején rábeszéltem az akkori barátnőmet, az érettségire. De mire felnőtt volna vége lett. Nem bírtam tovább idegekkel...

2012. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is részben ezen bukott el a házasságom. 20-on évesen még aranyos, hogy butácska, de ha 10 év alatt sem változik, az már kiábrándító.

Fontos az azonos szellemi szint és a hasonló értékrend.

2012. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!