Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta szerelmes vagyok belé, de ő nem akar velem lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta szerelmes vagyok ebbe a lányba, vagyis azóta, hogy először találkoztam vele a gimiben (évfolyamtársak voltuk). Még első évben megmondtam neki, ő pedig azt mondta, hogy nagyra értékeli az őszinteségemet és az érzéseimet, de ő nem érez ugyanígy.

Sokat beszélgettünk régebben, de ő mindig más fiúkkal volt elfoglalva, és ez nekem nagyon fájt, fáj még mindig. Azt hiszem, ő az Igazi nekem. :(

Most pedig elballagtunk, és más egyetemre megyünk és lehet, hogy nem látom többé. Mit tegyek, hogy belém szeressen végre és ne olyan srácokkal legyen, akik mindig csak megbántják vagy akik nem elég jók neki?

19/F


2012. aug. 25. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos el kell felejtened. Én is így érzek egy srác iránt. Ő nem tudja, max csak sejti. Holnap fogom utoljára látni ebben az életben :,( Utánna Angliába költözik. :SSSS
2012. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Neverwalkalone ***** válasza:
53%

Nem irigyellek Titeket! Annál szarabb nincs mikor reménytelenül szeretünk.

Kérdező: Az lenne a legjobb ha elfelejtenéd. Tudom ezt baromi könnyű mondani én egy 4.5éves kapcsolatot próbálok elfelejteni, a beteljesületlen szerelmet meg még nehezebb. De ez a lány nem érdemel meg Téged, és magának keresi a bajt ha olyanokkal áll össze akik csak megbántják. Ha neki ez kell... Én is csak ilyenekkel találkozok sajnos. A szeretet és tisztelet, megbecsülés már nem sok lánynak jelent valamit is...

2012. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok egy lány miatt:S Én is 9. óta szeretem változatlanul.Ez lesz az utolsó év hogy láthatom:/
2012. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit tenni, mint elengedni...és majd másba szerelmesnek lenni


tudom, jobban hangzana valami tanács, de ez a realitás...

2012. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem csak viszonzatlan szerelmeim voltak... :) nehezen, de ki fogod bírni hidd el.. sajnos nem lehet mit tenni szerintem is felejtés vagy nemtom:S
2012. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és szoktatok beszélgetni mostanában, legalább barátok vagytok?
2012. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Annyiszor hittem már, hogy végre valahára túlvagyok rajta, de olyankor mindig összefutottam vele a könyvtárban vagy órák után, mosolygott kettőt és tudtam, hogy még mindig szerelmes vagyok belé...

Ritkán beszélünk, neki nagyon sok barátja van, az egyik legnépszerűbb lány volt az osztályában és ha éppen rá is érne, akkor is mindig van vele két-három barátja, szóval rég nem beszélgettünk kettesben.

2012. aug. 25. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
hát srác akkor ez elég felejtős :S bocs
2012. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!