Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 év korkulombséggel lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 év korkulombséggel lehet-e komoly kapcsolatot kezdeni, vagy ez már tul sok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit,kedves,rendes,persze kulsore nem egy "Adonisz"hisz làtszik a majdnem 30 év korkulombség!Viszont mellette végre meg lenne mindenem, nekem is meg a kislànyomnak is akit egyedul nevelek,egyàltalàn nem konnyu!Ti lennétek valakivel azért,hogy jobb èletetek legyen,hogy a gyereketeknek minden meg legyen?

2012. aug. 26. 10:49
 1/7 ASOT ***** válasza:

húúha...


hát ez elég k-úrvás és "pénzért mindent" dolog.


30 év az rengeteg. Nem lehet normális komoly a kapcsolat. Ő apád lehetne,bőven az apád lehetne.

Max az öregnek bejöhetsz mert fiatal vagy és néha megkettyint és húúdejó h fiatalabb a párja, de neked sz@r lesz dehát pénzért mindent....


Te döntesz!


Azonban ha senkid sincs se az apuka nem küld pénzt, se szüleid nincsenek akikhez mehetnél vagy támogatnának és ott a gyerek, akkor talán. De csak végszükség esetén.


_De jobban jársz ha keresel mást...

2012. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nincsen gyerekem, de én nem tudom elképzelni, hogy együtt éljek valakivel úgy, hogy különösebb érzelmet nem táplálok iránta. No meg érzi azt ő is, ha csak azért vagy vele hogy javíts az életkörülményeiden. Elhiszem, nem lehet könnyű egyedül nevelni egy gyereket, de nincsen más út, hogy jobb legyen? Olyat is találhatnál idővel aki szeret téged és te is őt, s aki mellett biztonságban is lehetnél minden szempontból. Nem a korkülönbség bántja a szemem az esetedben, hanem ez mondjuk ki: kihasználás lenne. Mindenesetre te döntésed, de én a helyedben nagyon meggondolnám. Nincsen olyan családtagod, aki segíteni tud neked valamiben? Miért fordulsz hozzájuk?
2012. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarul a pénzért lennél vele, ribi? Az gáz, ha nincs korkülönbség akkor is!

Persze csináld csak, gondolom Te 20, Ő 50. A KSH szerint Ő 10 év múlva ledobja a láncot, ha ügyes vagy nálad lesz a piros ász, és 30 évesen mindened meglesz az előtted álló élethez! Ízlések és pofonok...

2012. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem érezném akkor kihasználásnak, hiszen ez a pasi, ha van pénze, meg tisztában van a saját korával...szerintem tudja mit vállalna...kettőn múlik...


a gyerek miatt megérteném, meg nem is, oké, a pénz, de a gyereknek nem csak pénz kell, ahhoz, h felnőjön, jobban járna ő is egy nevelőapával, mint egy nagypapával...nem tudom elképzelni, h ennek a pasinak türelme lenne a gyerekhez...

2012. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy nem vagyok belé szerelmes,de a josàgàval,turelmével és figyelmessègèvel velem és a kislànyommal szemben elèrte hogy tiszteljem ès szeressem akkor is ha ez az érzés nem szerelem.Nem tudnék vele lenni csak a pénzért,ha csak undort éreznék irànta!Koszi a vàlaszokat!
2012. aug. 26. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
azt kell mérlegeld, h ugyanaz megvalósulna-e a párkapcsolatban is...
2012. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkel nehéz pár találni, de nem lehetelen... Szóval mérlegeld.. De szerintem találsz kisebb korkülönbséggel is, egy hosszútávon, nem fog működni.
2012. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!