Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, együtt élő párok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, együtt élő párok! Titeket is "bedarálnak" a szürke hétköznapok?

Figyelt kérdés

Én 21/L, ő 27/F, ő dolgozik, én tanulok, mellette vezetem a háztartást, neki a kisujját sem kell mozdítania. Több, mint 2 éve élünk együtt, és bár most egy hetet nyaraltunk, és ott nagyon jól éreztük magunkat, hazatérve minden visszatért a régi kerékvágásba.

Nagyon monoton a munkája, éjjeli bagoly, emiatt később ér be dolgozni, sokáig marad. Én sulizok, ellátom a háztartást, főzök, és igyekszem a kedvére tenni.

Mikor havi 1-2 alkalommal felvetem, hogy jó lenne elmenni valamerre, akár csak egy sétára, húzza a száját, hogy fáradt. Szívesebben gépezik, tévézik.

Ti is azt érzitek, hogy a hétköznapok monotóniája kiöli belőletek az életkedvet, a szerelmet?


Próbálok örömöt szerezni Neki, de hosszútávon nem túl jó, ha mindig csak én teszek erőfeszítéseket a kapcsolatunkért. :(


2012. aug. 26. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk annyiban más, hogy mi még egyetemre járunk mindketten. (Ő a második diplomáját szerzi meg.) Nem unalmas, mert visz mindenhová, motorral a haverjaival, meg ők is hozzák a bnőjüket. Dolgozunk mindketten nyáron, én egy kávézóban random műszakkal, ő máshol.

Lehet azért nem unalmas, mert mi "csak" 3 éve vagyunk együtt.

18/L 21/F

2012. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kedves 21/l. Igen, a rózsaszín köd után jön a szürke. Ez így szokott lenni. De ez még változhat. A szerelem mint érzés elmúlik, de a szeretet és ragaszkodás megmarad.Mondom ezt 12 év házasság után. Jobb esetben. Úgy érzed hogy a párod nem törődik veled?

37/f

2012. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, úgy érzem, hogy nem érdeklem.

Mivel ő a fő kereső, így kb. azt tesz, amit akar (kisebb jövedelmem nekem is van).

Teljesen természetes számára, hogy nem segít semmiben, és a heti 1 rövidke szex sem az igazi. Tudom, hogy szeret, én is szeretem, csak nem értem, miért nem mozdulunk ki néha?

2012. aug. 26. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:
nem sok a 6 év korkülönbség, de azért itt egy picit meglátszik. Te még igen fiatal vagy, és mennél többet erre-arra, ami természetes dolog. Lehet hogy ő eleve nem olyan fajta, vagy lehet hogy már egy "nyugodtabb" korba lépett, vagy lehet hogy tényleg fáradt. Persze mindez nem mentség arra hogy nem törődik veled, hanem inkább gépezik. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ne teperj utánna, hadd érezze egy kicsit ő az eltávolodást, hogy rájöjjön arra, hogy neki is kellene valamit tenni a kapcsolatotokért.
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a nagyon "menős" típus, szeretem a nyugit, bulizni sosem jártam, nekem egy esti séta, mozi, vagy ilyesmi okozna örömöt. És havi 1-2 alkalomról lenne szó. Nem szeretnék így leélni egy életet. Múltkor is én szerveztem egy "randit", dunaparti séta, elmentünk egy palacsintázóba, és felmentünk a budai Várhoz. Azt mondta, nagyon jól érezte magát. Akkor miért nem csinálunk néha ilyet? :(
2012. aug. 26. 21:58
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
A szürke hétköznapokat csak ketten tudjátok kiszínezni. Egy mélyebb beszélgetést megérne. Mondd el neki, mi az ami aggaszt. Vagy együtt találtok megoldást, vagy b@szhatjátok az egészet...nagyon sok minden van, ami segíthet a szürkeségen. Egy kis kreativitás nem árt! :)
2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, meg is értelek. Mi is szoktunk a feleségemmel esti sétázgatni hetente legalább 1x.Akkor pedig beszélnetek kellene a problémáról nyíltan és őszintén, meg kellene mondanod neki h te úgy érzed h elhidegül a kapcsolatotok, és ezt te nem akarod, és hogy mindketten tegyetek ellene h ne igy legyen. Ha ő is szeret téged, akkor ezt biztosan meg lehet beszélni vele. Sajnos a párkapcsolatban többször is "Update"-elni kell az érzéseket...
2012. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jeleztem már, de megsértődött, hogy könnyen beszélek, elvégre én "csak" sulizok, meg háztartást vezetek. Pedig 8 órás a munka rendje, és suliidőben együtt kelünk korán, és ha a sulit meg a háztartási feladatokat összeadom, nekem is bőven megvan a 8 órám...


Csak ő lehet fáradt. :/

Tegnap kezdeményeztem, de közölte, hogy most ne, mert teleette magát. Remek. :/

2012. aug. 26. 22:07
 9/14 anonim ***** válasza:
szegénykém :( A szerelem pedig nem a fáradtságról szól, és napi 8 óra munka egy férfinek nem túl sok! Tudod, nehéz ilyenkor tanácsot adni. Ahhoz ismerni kellene a srácot, meg belelátni a szívébe h mik az érzései. Azt látom hogy te odaadó és törődő vagy, és ugyanezt várod vissza is, és ez így teljesen ok. a te oldaladról.
2012. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megfordult már olyan is a fejedben h megcsalod? Esetleg meg is tetted már?
2012. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!