Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a szünet miről szól és milyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm szünetet akar tartani, 2 hónapja járunk,én 19f ő 21 l

az a baja hogy sokat kerdezek,tul sokat spilázok dolgokon,stb

milyen dolog a szünet?

nemakarom őt elveszíteni! szerelmes vagyok belé :( de ha neki így jobb... :( állítólag ő is szeret engem :S



2012. aug. 30. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap után szünetet akar akkor sok jóra ne számíts :S
2012. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában arra, hogy legálisan dughasson mással meg hasonló.
2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a szünet ezeket jelentheti:

1. szakítani akar csak nem meri még mondani

2. új pasi a láthatáron, de téged is talomban tart

3. agyára mentél és kis időt akar hogy lenyugdjon, meg hátha el keszdesz neki hiányozni

2012. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

nimá tata kanyec.

kb ennyit, ennek kapáltak.

2012. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szünet az én olvasatomban a gyáva nem. Tehát ha valaki szünetet akar, csak az időt húzza, mert nem meri kimondani hogy ennyi, vége, hagyjuk.


2 hónap utáni szünet.. szerintem erre már keresztet vethetsz.


Egyébként a szünetben csak minimális kommunikáció van, kicsit félrekacsintgatás, de normálisabb helyeken nem megcsalással együtt.

2012. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szünet baromság, a szakítás egy becézett formája. Általában úgy vagyok vele, hogy ha valakinek problémája van, akkor a párjára támaszkodva próbálja megoldani azt, mert nem segít, ha ellöki. Viszont még csak 2 hónapja vagytok együtt, lehet, nem akar beavatni, ebben az esetben viszont tényleg adj neki szabad teret, hogy el tudja dönteni, fiú-e vagy lány... Az az egyetlen esélyed, ha vársz rá, a többi rajta múlik!
2012. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakítani fog.
2012. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég hamar megunt. A szünet kérése annak a jele. Elbizonytalanodott és a szép szóval: "szüneteltetni" csak halogatja a szevasz tavasz kimondását.
2012. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha két hónap után valaki szünetet kérne tőlem, akkor örök szünetre küldeném...
2012. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!