Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék lány létemre kezdeményezni egy fiú osztálytársnál, vagy legalább jobban bíztatni, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Az összes jel azt mutatja, hogy tetszem neki, csak én nem vagyok annyira nagyon beszédes lány, ő meg szinte az egyik "szószóló" az osztályban. Nem szoktunk gyakran beszélni, mert a szünetekben ő a barátaival van, én meg a barátnőimmel.. Heti pár órán mellette ülök, de látszik rajta, hogy ideges, ilyenkor az órákon sem viccelődik annyit, mint szokott. Hogyan kezdeményezzek nála? Vagy esetleg hogyan tudnám bíztatni, hogy nekem is tetszik? Eddig véletlennek hittem a "jeleket", de aztán jobban feltűnt, hogy azért csinálhatja, mert talán tetszem neki. Meg volt pár olyan is, amit azért nem lehetett félre érteni. Elhívni valahová nincs bátorságom, meg facebookon sem szoktunk beszélgetni.

16/L


2012. szept. 12. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátai miatt nem tudsz vele beszélni szünetekben, akkor miért nem beszélgetsz vele interneten? Talán ott merne is kezdeményezni. Persze nem a suliban, hanem már otthon :D
2012. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de interneten nem szeretek beszélgetni, majd órán mikor mellette ülök majd elkezdek vele beszélni valamiről. Meg amúgy sem szoktam sokszor belépni, meg ő se szokott órákat gépezni. Az jó ötlet, ha én a folyosón mondjuk megérintem a karját néhány másodpercre, mintha véletlen lenne? Nem érezné magát furcsán, zavarban lenne, vagy örülne neki? Ezután tegyek úgy, mintha véletlen lett volna, vagy mosolyogjak rá? Megjönne a bátorsága?
2012. szept. 12. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
msosolyogj és, "jaj, neharagudj" nálam egyből leesni a dolog:)
2012. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!