Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem beleszerettem egy lányba?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és párkapcsolatban élek már 2éve egy fiúval, de most úgy érzem, bele szerettem egy lányba. Mit tegyek?
2012. szept. 14. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nah nagy vász isz dász!Én meg beleszerettem egy "pucusba"!:)
2012. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy beleszerettél? Lehet csak nagyon szimpatikus, szeretnél rá hasonlítani, és rajongsz érte.
2012. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az normális? egy osztályba járunk, végzősök vagyunk, és állandóan őt nézem, a képeit is otthon... figyelem folyamatosan ha beszél, és áhh, a tesióra meg halál...:S
2012. szept. 14. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nemileg is vonz, az már más tészta.
2012. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, úgy is vonz. az már nem normális ugye?:D mit tehetnék? :/
2012. szept. 14. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Finoman érdeklödd meg töle, hogyan viszonyul az ilyen kapcsolatokhoz. Ha nem "vevö" ilyenre, akkor legalábbis addig hagyd, amig el nem válnak az utjaitok. (bucsuzoul megemlitheted neki az érzéseidet).
2012. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos egyáltalán nem vevő erre. :/ szerinted tényleg beleszerettem?
2012. szept. 14. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha őt nem érdeklik a lányok, akkor nem tudsz mit csinálni, felejtsd el.

Talán nem kapsz meg mindent a barátodtól érzelmileg, testileg, és ezért vágyódsz az ellenkező nemhez, jelen esetben egy konkrét csajhoz.

És a barátodhoz is vonzódsz nemileg? Azt azért csak tudod, hogy a fiúk is érdekelnek e, izgatnak e még?

Más csajt is megnézel olyan szemmel, vagy csak azt a csajt?

2012. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vonzódom a barátomhoz, bár azt meg kell hagyni, régen nagyobb volt a vágy, persze ezen az idő is segített gondolom. ettől függetlenül jól meg vagyunk olyan téren..

más pasihoz nem igazán vonzódom... és igen, más lányok is tudnak úgy érdekelni, mint ez a lány... sajnos...

2012. szept. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!