Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni féltékenykedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni féltékenykedés ellen? Semmilyen pasiban nem tudok bízni. El kéne mennem szakemberhez (pszichológushoz?) vagy ez csak rajtam múlik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez...
2009. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell ezzel sehova menni. szedd össze magad és bízz meg benne. ha nem ad rá okot akkor ne mutasd hogy féltékeny vagy. majd idővel meg fogsz tudni. más sem bízik az első hónapokban a párjában akinek már van némi rossz tapasztalata...
2009. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Adott egyszer rá okot:((Elhívott egy lányt koncertre,de végül nem ment el.De nekem már ez is megcsalás volt mert ő nem ilyen,én voltam neki az első mindenben 21 éves létére.És ezért esett eléggé szarul.És ha elmegy koncertre elkap az idegbaj.2 éve vagyunk együtt és ez 1 éve történt.Nehéz helyzet,ezért nem tudok vele mit csinálni.Segítsetek légysz !
2009. júl. 30. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak fordítva: én a nőkben nem tudok megbízni. Jó kis pár lennénk.:D
2009. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki féltékenykedik, az nem tudja magáról elhinni azt, hogy ő elég jó a másiknak, önbizalomhiányos. Vagyis nem árt, ha szakemberhez fordulsz.
2009. szept. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!