Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a biztonság és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a biztonság és a szerelem között? Mi a különbség nagyon szeretni és jól érezni valakivel magad és szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 6 hónapja szakított a barátjával.A fiúnak azóta új kapcsolata van,de azért tartani akarja a kapcsolatot a barátnőmmel is mint "barát". De ő tudja, hogy a legjobb barátnőm mindig szerelmes belé.Éppen ezért aggódom mert a barátnőm most összejött egy fiú barátjával akit 8 hónapja ismer. De tudom hogy még mindig az ex-ét szereti hiszen róla áradozik.Tudom hogy szereti a jelenlegi barátját de tuti ,hogy az nem szerelem.Ezzel tönkreteheti a barátságukat is a sráccal szerintem.Nem szeretném,hogy a barátnőm azért legyen együtt valakivel,hogy ne legyen egyedül és, hogy megmutassa a volt barátjának,hogy neki is van párkapcsolata.
2012. szept. 16. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán javasold neki hogy keresse fel az exét.

Egyébként a szerelem talán az amikor hiányzik és annak ellenére hogy megbánt is vele akarsz lenni. Mindig a fejedben van, és félted, óvni szeretnéd őt. Talán ez az... :)

Ha jól érzem magam valakivel akkor csak csókolózom vele és elvagyunk, de nem tenném hosszú távon. Sőt, általában nem csókolózom csak úgy szándék nélkül. (kapcsolat)

2012. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a barátnőd pont olyan mint én. csak az a gond hogy én még mindig tetszem az exemnek, de nem vagyok hajlandó ujra összejöni vele, mert egyszer átvert, de megigérte h többet nem fog de én ugycsináltam mintha leszarnám. pedig szeretem. nagyon. mondjuk én szemetebb voltam mert az exem tsójával jöttem össze. aki a legjobb barátom volt, de már szakitottunk, és mindent elszartam vele. exemmel meg folyamatosan egymást bámuljuk, egyszer csa úgy meg is csókolt miután ordítozott velem egy sort hogy miért jöttem össze tesójával. össze vagyok zavarodva. inkább nem törődnék vele, de nem megy.
2012. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!