Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok párt találni magamnak? Mi kell a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de egyszerűen nem találok magamnak barátnőt. Kb. 17 éves koromig annyira nem is foglalkoztatott komoly párkapcsolat, de azóta igen, viszont mindig csak csalódás és elutasítás a vége.

Magamat nem tudom megítélni, de mások elmondása alapján aranyos, kedves, vicces srác vagyok, ellenben tapasztalom, hogy aki gazdag, viszont totál az ellentétem (bunkó stb) arra nagyon tapadnak a lányok.

Ennyire a pénz lenne a meghatározó? :/

Mindezek tetejébe szüleim nem mondják ki, de látom rajtuk, hogy kezdik azt hinni, meleg vagyok, mert nem volt még komoly, csak futó kapcsolatom ...


Kinek milyen tapasztalata van ilyen téren?


19/F



2012. szept. 22. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a helyes külső.


A gazdag nők és férfiak is "vesznek" persze partnert maguknak. Mert vannak anyagias fiúk, és lányok is.


De azt tapasztalom, hogy manapság a fiúk külseje a legmérvadóbb, az mindegy mennyire vagy csóró. Ha csinos vagy, helyes az arcod, vonzó a frizurád, akkor szeretni fognak. :)

2012. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, ehhez kell némi pénz is. De nem muszáj méregdrága márkás cuccokat venni, kevesebből is fel lehet extra csinosan öltözködni!!!
2012. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sajnos sok lánynak tényleg sokat számít a külső.. én mondjuk a belsőt jobban nézem. nem szeretem a nagy pénzes bunkó fiúkat... akik azt hiszik övék a világ, mert van pénzük. Meg komolyabb kapcsolatra sem jók az ilyen emberek :)
2012. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hanyatt homlok menekülök a kigyúrt szolis fa.sziktól akik mindenféle divatos vagy ízléstelen ruhában feszítenek slusszkulccsal a kezükben és menőnek hiszik magukat, meg intelligensnek. Na nekem ők a homárok. :D

Lehet valaki úgy is gazdag, hogy nem öltözik díszbuz.inak és nem lobogtatja mije van.

Önbizalom vonzó, viszont általában pont azoknak nincs akiknek lehetne rá oka.

Pozitív dolgok amiket írtál csak rossz helyen keresel vagy pont nem azok vonzanak akik szeretni is tudnának. Nem feltétlen a duci, csúnya lányokra gondolok. Hihetetlen ám, de egy szép lány is tud szeretni. ;D


21/N

2012. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de én már kezdek teljesen reményvesztett lenni
2012. szept. 22. 23:55
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:

Nem feltétlen, de pénzzel gyakorlatilag olyan csajt kapsz meg akit akarsz. Szerinted egy cicababát ha elhívsz egy medencés bulira Budára nem fog elmenni? már csak kíváncsiságból is elmegy. A pénz gyakorlatilag mindent felül ír.

A másik meg a duma, van 2-3 haverom akik túlsúlyosak csórók de annyi nőjük van mint a szemét. Nem egyszer volt olyan érzésem ez a lány mit keres vele? A legtöbb nőt ki lehet beszélni a bugyijából.


Ha meg összejött pár futó kaland akkor meg tudod mitől döglik a légy. Csak várnod kell, s ismerkedni ahol csak lehet. Nem értem minek sírtok, amíg suliba jártam mindig volt nő az életemben. Most együtt dolgozok 30 pasival s 10 nővel aki közül a legfiatalabb is 40 éves. :(

2012. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem. Pénzzel sem kaphatsz meg minden csajt, csak azokat, akiket a pénz vonz.

Ahogy persze fordítva is igaz: gazdag csúnya nő is csak olyan fiút kaphat meg, akit a pénze vonz (de erre is rámondható, hogy gyakorlatilag bármilyet).


Az sem igaz, hogy a csajokat ki lehet beszélni a bugyijukból, de legyen. Ha nincs helyesebb partner, beleunnak a várakozásba, és kb. két hetet (jelképesen) dumálsz nekik, lehet hogy összefekszenek veled, jobb híján. Most nem rólad van szó, ne úgy vedd.


Csak "sajnos" manapság a szegről is leakasztható egy helyes cuki szépfiú, akinek elég annyit mondania, hogy "helo". :)

Vele pedig gyalog is elmennek azok a nők is, akik kíváncsiságból beülnek a gazdag csávó kocsijába. Értsd: van akinek kocsi, van akinek nagy duma kell hozzá, hogy megkaphasson néhány szilikoncicát, akik amúgy is a pénzre hajtanak.


Van aki meg jól néz ki, látványra benedvesedik a lányok bugyija, és válogathat szinte minden kategória közül.

2012. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"A másik meg a duma, van 2-3 haverom akik túlsúlyosak csórók de annyi nőjük van mint a szemét. Nem egyszer volt olyan érzésem ez a lány mit keres vele?"


Sok szép lánynak rémesen nagy önbizalomhiánya van, ez lehet a magyarázat. Nem elég határozottak, nem tudják értékelni önmagukat, nem bíznak magukban (talán a kérdező is ilyen, csak fiúban).

Ezek a szép lányok összeállnak csúnya pasikkal, de még azok is dobják őket, mert a férfiakat nem az ilyen nyámnyila nők vonzzák (akik hiába szépek, állandó önértékelési zavarral küzdenek, hogy túl nagy a seggük, meg valójában rondák, stb.)

2012. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nagyon nem értünk egyet, szerintem te is más világban élsz, s én is, ( s az tippem , h nő vagy mert azok szoktam így ellenkezni mert saját magukból indulnak ki hogy ők nem ilyenek).

Egy gazdag nő valóban nem tud meg venni akármilyen fiút. Mert a fiúknál nem így megy, a férfiaknál nem motiváció és életcél az, hogy egy nő oldalán playboy életet éljen. Viszont a nőknél… Mióta is dolgoznak a nők kb 100 éve? A nő otthon volt s eltartott. Ez még mindig a vérükben van.

Valamint a kislányoknak is azt mesélik te vagy a kis hercegnő ,(akik ugye nem dolgoznak) s csillog villog körülöttük minden. Már a neveltetésben és a társadalmi berendezkedésben is megjelenik ez, s ehhez az élethez a legegyszerűbb a gazdag pasi. Egy szép nő főleg ha kiskorától szép s folyamatosan kapja visszacsatolást el fog "k*rvulni" a pénz irányába. Nincs arra szüksége, hogy saját maga teremtse meg az egzisztenciáját, mert megteremti más helyette cserébe, h „ápolgathassa”.

S valóban nem minden nőre igaz ez de legtöbben igen, ha az ember nem játssza túl ,h pénze van akkor a nők bekapja a horgot. „Mert milyen normális pasi, sok pénze van de nem vág vele fel.” Ha meg szilikonos műnőről van szó akkor meg mutatni kell, hisz ő csak ezt értékeli.

„Ha nincs helyesebb partner beleunnak.” Ezzel megint csak nem értek egyet. Ezek a barátaim nem fűznek egy csajt 2 napnál tovább, minél több ideje van a csajnak gondolkodni, arányosan annál jobban csökken az esélyeik mert akkor már külső is szerepet játszik. S felesleges köröket nem akarnak sokáig futni. Kapnak is elutasítás sokat, de nem érdekli őket.


Második kommented:A nők 99%a önbizalom hiányos. A társadalom arra hajt, h te önbizalom hiányos legyél. Ez a mozgatórugója, rákfenéje a piacgazdaságnak. Ha meg lennél elégedve magaddal nem működnének a reklámok. Beszélgettem egy- két olyan gyönyörű nővel, természetesen saját maguk szerint nem olyan szépek, mert kicsi a mellük, széles a csípő stb.. Így nézve 99% kibeszélhető a bugyijából s ez bőven nem igaz.

Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy azok a nők akik olyan 18-20 évesen kezdenek el nőiesek lenni s nem voltak addig agyon dicsérve, nah azok a lányok nem hülyíthetőek meg pénzzel. Dumával viszont még mindig igen, csak már nem a nagy-dumások hanem az intellektuális típusok.


A cuki fiúkkal viszont egyetértek. De a kérdező nem írta,h az lenne, ezért hoztam be a képletbe a másik kettőt ami fontos. Ebből a dumán lehet csiszolni s akkor még akadhat is nő előbb vagy utóbb.

2012. szept. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

"Egy gazdag nő valóban nem tud meg venni akármilyen fiút. Mert a fiúknál nem így megy, a férfiaknál nem motiváció és életcél az, hogy egy nő oldalán playboy életet éljen."


Ó dehogynem! Hidd el, kövéret, soványat, fiatalt, idősebbet, kopaszt, hajasbabát- bármilyen férfit megvehet. Más kérdés, hogy általában nem szükséges. Még a csúnya, gazdag nőkkel is lefekszenek ingyen- illetve annak reményében, hogy csurran-cseppen nekik valami. :)


"Viszont a nőknél… Mióta is dolgoznak a nők kb 100 éve? A nő otthon volt s eltartott. Ez még mindig a vérükben van."


Részben igen, de szerencsére folyamatosan változik. Ez nem a vérében van valakiben- hanem a társadalomban van jelen, normaként.


Ennél sokkal nagyobb jelentőségűnek látom az alapvető biológiai jellegzetességek azon kivetülését, miszerint a nőknek MINDIG több lehetőségük lesz mind az ingyen szexhez, mind ahhoz, hogy nekik fizessenek a szexért. Még akkor is, ha ők lesznek a gazdagabbak.

Ezért szükségtelen fizetniük a fiúkért.

És ezért fizetnek a csóró fickók is, néha utolsó fillérjeiket, útszéli lányoknak.

A hímnem nagyságrendekkel könnyebben kapható, bármikor kész a szexre (és ez nem vagyoni helyzet függvénye).


Ma már a nők jelentős része mást vár el, mert biztos egzisztenciával rendelkezhetnek. Ezért jelentek meg az egyre népszerűbb divatfiúk, partyboyok, akik főleg külsejükkel érvényesülnek. :)


"Valamint a kislányoknak is azt mesélik te vagy a kis hercegnő ,(akik ugye nem dolgoznak) s csillog villog körülöttük minden. Már a neveltetésben és a társadalmi berendezkedésben is megjelenik ez, s ehhez az élethez a legegyszerűbb a gazdag pasi."


Részben újra egyetértek. Bár nekem azt mesélték, hogy ritka jó eszem van, és tudós leszek (félig-meddig be is jött, ha úgy vesszük). Nekem is lett volna lehetőségem cicababává válni, vagy gazdag férfi mellett kikötni, de szerencsére nem így történt.


"Egy szép nő főleg ha kiskorától szép s folyamatosan kapja visszacsatolást el fog "k*rvulni" a pénz irányába. Nincs arra szüksége, hogy saját maga teremtse meg az egzisztenciáját, mert megteremti más helyette cserébe, h „ápolgathassa”."


Én is szép kislány voltam (s állítólag szép nő vagyok)- dicsérték a szépségemet is, viszont ez legfeljebb ahhoz vezetett, hogy baromi igényes, "finnyás" lettem (már ha összefügg a kettő, nem tudom).

Ne beképzeltségre gondolj, egyszerűen annyi, hogy külső terén picit magasak az igényeim. :) (Persze ez nem abban nyilvánul meg, hogy aki nekem nem tetszik, durván elküldöm a fenébe. Finoman közlöm vele. :)

Nem tom, nekem az ismerettségi köröm, barátnőim többsége is ilyen...


"S valóban nem minden nőre igaz ez de legtöbben igen, ha az ember nem játssza túl ,h pénze van akkor a nők bekapja a horgot. „Mert milyen normális pasi, sok pénze van de nem vág vele fel.” Ha meg szilikonos műnőről van szó akkor meg mutatni kell, hisz ő csak ezt értékeli."


Vannak ilyen nők. De figyelj, én nagyon sok nőt ismerek, hidd el, akiknek olyan stabil a saját egzisztenciájuk, hogy abszolút nem is figyelmesek ilyesmire.

Talán valahol már elmeséltem: a férfiak viszont hajlamosak félresztereotipizálni dolgokat.


Barátnőm bulizni ment a barátjával, aholis a fiú vezette a luxuskocsit. Barátnőmet fel akarta szedni egy tipikus gazdag fickó (kigyúrt, kopasz vállalkozó féle), mondván: "mit keres a mellett a "kis b.zi" mellett?"


Finoman vissza lett utasítva.

Amikor távoztak, és ültek be az autóba, a kopasz éppen ott volt, utánuk szólt: most már sejti, a fiú luxusjárgánya (= pénze) az "ok".


Jót nevettek rajta, mivel a barátnőmé a kocsi. :D Csak épp nem ő vezetett akkor. :D


"„Ha nincs helyesebb partner beleunnak.” Ezzel megint csak nem értek egyet. Ezek a barátaim nem fűznek egy csajt 2 napnál tovább, minél több ideje van a csajnak gondolkodni, arányosan annál jobban csökken az esélyeik mert akkor már külső is szerepet játszik."


Jelképesen értettem a két hetet, ebben az arányosság a lényeg: egy helyes külsővel rendelkezőnek mindenképp kevesebb idő szükséges.

A másik részét inkább látom fordítva!

A külső az elején játszik szerepet. Ha eléred, hogy a csaj tovább foglalkozzon veled (és nem lép fel helyesebb külsejű nálad időközben!)- akkor a külső "megszépülhet". Elfogadhatja, hogy jól van, egye fene, nem is annyira vagy "ronda" (megint nem rád értem, példa!), meg lehet próbálni, stb.


"S felesleges köröket nem akarnak sokáig futni. Kapnak is elutasítás sokat, de nem érdekli őket."


Ez pozitívum, mert csak így érhetik el, hogy a végén találjanak olyanokat, akiknek tetszenek. (Vagy: fenti legalább összejöjjön).


"Második kommented:A nők 99%a önbizalom hiányos."


Egyikünk sem ismeri a nők 99%-át, de erre írhatnám, hogy a pasik 99%-a is (épp olyan misztifikált kijelentés lenne, mint a tied, de hát itt is láthatjuk, gyakorik. ;D)


Egyébként manapság egyre többet hallom, milyen beképzeltek a nők.

S mi is a helyzet azzal a dologgal, hogy gyönyörű hercegnőnek nevelik őket? :)

Árnyaltabb ez! :)


"A társadalom arra hajt, h te önbizalom hiányos legyél. Ez a mozgatórugója, rákfenéje a piacgazdaságnak. Ha meg lennél elégedve magaddal nem működnének a reklámok."


Ez jogos- de nem fedi le az egész témát.


"Beszélgettem egy- két olyan gyönyörű nővel, természetesen saját maguk szerint nem olyan szépek, mert kicsi a mellük, széles a csípő stb.. Így nézve 99% kibeszélhető a bugyijából s ez bőven nem igaz."


Nekem sem nagy a mellem, a csípőm meg viszonylag széles- de mivel szerintem ilyen az ideális női alkat, ezért sosem foglalkoztam különösebben ezzel. De itt nem ez a lényeg (hanem a fent írtak).


Igen, azt elismerem, hogy a média valami torz nőképet próbál sugallni. Hatalmas mellű csontsovány nők, fiús derékkal-csípővel, továbbá hátra kerekedő keskeny fiús fenékkel.

(Nekem csak előny- ha megjelentem ilyenek között, általában én voltam, aki válogathatott, nem ők. Persze ehhez önbizalomhiányuk is hozzájárulhatott, elismerem. :) De a 99% akkor is sok.


"Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy azok a nők akik olyan 18-20 évesen kezdenek el nőiesek lenni s nem voltak addig agyon dicsérve, nah azok a lányok nem hülyíthetőek meg pénzzel. Dumával viszont még mindig igen, csak már nem a nagy-dumások hanem az intellektuális típusok."


Ezzel csak félig értem, mit akarsz, úgyhogy nem is reagálok.

Annyit fűznék hozzá, hogy abban a korban talán tényleg elég sok lány akar "hercegnő" lenni- kényelmes élet, kinyalják a fenekét is, stb.

Akárcsak apuci otthon. De ez később jócskán változhat.


"A cuki fiúkkal viszont egyetértek. De a kérdező nem írta,h az lenne, ezért hoztam be a képletbe a másik kettőt ami fontos. Ebből a dumán lehet csiszolni s akkor még akadhat is nő előbb vagy utóbb."


Mivel van ilyen réteg- ezért részben jogos, működhet nála, ha mázlija van. :)

2012. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!