Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Tényleg ez tetszik a lányoknak?

Figyelt kérdés

osztályunkba 7 fiú van olyan abból 3 a "menők" között van köztük énis (úgy értem a menőt mert a többi csendes vagy okos) én olyan divatos szépfiú vagyok aki verseket ír. többi 2 pedig ilyen lányok seggét fogdossák meg így mondogatják hogy de jó segge van, egész nap a tuc-tuc zenéjüket halgassák full maxon. Nekik már 10 évesen volt kapcsolatuk és mindegyikőjüknek volt már vagy 4 barátnőjük. Én aranyos kedves vagyok a lányokkal nevetettem őket stb ők pedig oda mennek hogy jó a segged és már beléjük is szeretnek. Nekem nem volt még barátnőm mert én nem azért szeretem őket mert de jó segge van.

A lányoknak tényleg ez tetszik? miért? (negatív választ nem kérek pl meleg vagy...)



2012. szept. 23. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

"zenéjüket hallgassák"

Beléd is annyi kultúra szorult, mint egy élőflórás joghurtba...

2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem, de egyeseknek bejön az ilyen rámenősség. Tudod, mert ők "talpraesetthúdefaszagyerekek". Én se igazán értem, de a világ tele van furcsa dolgokkal...
2012. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
első: bocsánat hogy nem vagyok ötös nyelvtanból..
2012. szept. 23. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
szóval te 1 nagypofájú buta kisgyerek vagy :)?
2012. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ez a kategória vagyok, lehettem volna tapló én is és akkor lehetett volna csajom egy éjszakára, de én inkább vártam egy olyanra aki azért szeret aki vagyok (KÖZHELY, de ez van). Végül össze is jött és az többet ért mint minden este egy másik lány. Neked később lesz. A lányoknak azért tetszik a rossz fiús jellem, mert a lehetetlent akarják, hogy Ők majd kikúrálják őket ebből, ezt néhány női ismerősöm mondta, majdnem szóról szóra ugyanezt. Azonban minden rossz fiús kapcsolat véget ér, EZ TUTI.
2012. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
második: ezek szerintem már túl rámenősek
2012. szept. 23. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kittiiii: nem :)
2012. szept. 23. 20:19
 9/14 A kérdező kommentje:
plcsubi: 14
2012. szept. 23. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:

"divatos szépfiú"? tehát lenyalt hajú emo búza? csak mert mostanába ez a menő, és nekem ez pl rohattul nem jön be. És nagyon sok más lánynak sem szóval nem is értem, hogy ez miért divat.

Amugy én eddig két pasit ismertem aki verseket ír. Mindketten nyálas köcsögök voltak. Persze tisztelet a kivételnek. Lehetsz te attól még jófej is.

17/L

2012. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!