Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólnak be a fiúk?

Figyelt kérdés
Miért szól be ennyi fiú a lányoknak? Elég sok barátnőm mondta hogy szerinte undorítóak azok a fiúk, akik kiordibálnak az autóból nekik, hogy jajj cica, b*sználak, meg dudálnak... nem értem miért csinálják, még egy lánnyal sem találkoztam akinek ez bejött volna... Meg azokat sem értem, akik a lányt bámulják amikor fiúval van... Ebben mi jó nekik, vagy még nem verték elégszer orrba ilyenért őket?
2012. szept. 27. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm az a jobbik eset, ha azért szólnak be, hogy hejj cica dugnálak.


Engem leköptek, hogy de kva ronda vagyok. :D


Amúgy nem tudom miért csinálják, gondolom jól esik a lelküknek.

2012. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert szánalmasak, gyerekesek és kicsi a f@rkuk
2012. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy szakadék szélén vicces is lehetne. Bumm-bumm. xD

De megteszi egy gránát is a nyitott ablakon keresztül. Engem is idegesít. :D

2012. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

óóóóó mert valaki nővel megy nem nézhetek rá a nőre :D tiltsd már meg nekem :D arra nézek ahova akarok :DD úgy h kapd be :)

Az első felét nem szoktam csinálni és egyetértek :) Bunkóság de sokszor arra kapható lányoknak szól :DDDDD



Kajak leköptek ?:O azt nem hiszem el ...hagyad mááá :O

2012. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
engem tök feldob mikor megyek az utcán dudálnak,utánam fütyülnek. főleg mivel az önbeülésem és az önbizalmam a békasegge alatt van tök jól esik hogy valakinek legalább bejövök .tudom hogy ők minden lánnyal ezt csinálják de akkor is :$
2012. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
istika, mind nagy szájúak vagytok, aztán amikor bevert fejjel fekszetek az aszfalton akkor átgondoljátok a dolgokat ;)
2012. szept. 27. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én miért is nem igazán értelek :/ ?:)Kiabálni nem szoktam soha max 12 évesen de neked fura mert most vagy annyi :) de köszi hogy aggódsz értem aranyos vagy :)Ahhoz meg tartom magam hogy megnézem a nőket, majd lesütöm a szemem nem ha látok egy jó nőt :D?? Am nagyon sokan szólhatnak be neked.. max mikor lelépsz az úttestre az autók elé :DDDDDD Akik jól néznek ki nem ez a legnagyobb bajuk ;)
2012. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pont olyan a stílusod, a modorod mint egy kapás parasztnak, aki most szökött meg az óvodából... szerintem egy fogyatékos vagy. neked se vertek be elégszer, de majd megteszi más akinek stírölöd a csaját, még az is lehet hogy én leszek az egyszer ;) bár ezt kétlem mert nem járok felétek Paszujfalván hogy ilyen helyzetbe kerüljünk :D
2012. szept. 27. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Ez szerintem is undorító, hogy ilyen csúnyán fejezik ki, hogy tetszik nekik a lány (legalább mondaná azt, hogy "Jajj, de szép vagy!"). De be nem fogják azért verni az orrukat, már csak azért sem, mert az már törvénybe ütközik!


2. Attól még, hogy a lánynak barátja van, miért nem nézhetem meg? Hisz az semmit nem von le a szépségéből!

2012. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi bajod van a kapás parasztokkal ?

Többet tudnak mint te öcsi.

Nekem is jólesik hogy felfigyelnek rám. Fél éve történnek velem a jó dolgok. :D

Addig engem is kb leköpdöstek.

2013. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!