Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joshua987 kérdése:

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőmet? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve eggyütt voltunk, de nemrég szakítottunk, mert már egy ideje megtetszett neki a legjobb barátom, de ő nem akar vele összejönni, mert többre tartja a barátságunkat. Vissza szeretném szerezni a lányt, csak nem tudom hogy hódíhatnám vissza! :/ A segítségeteket kérem!
2012. szept. 29. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a haverod!
2012. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nehéz.. én azt értékelném ha beállítanál egy csokor virággal, hogy: beszéljük meg a dolgot, csak az a baj hogy itt nem te hibáztál. Nem tudom mi a lány véleménye.. de ha ez másfél éve volt és azóta nem keresett, ne reménykedj:/ (csak reálisan gondolkozok, ne haragudj)
2012. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én több mint 2 éve vagyok a barátommal.. van neki egy gyerekkori legjobb haverja... ha olyan szemmel nézek rá mint ahogy egy szingli csaj nézné, akkor lehet nekem is tetszene.. sőt biztos, vicces, jól néz ki, lehet vele beszélgetni meghallgat stb... mégsem így nézek rá hanem úgy mint arra a srácra aki együtt nőtt fel a párommal, szinte már testvérek is, minden hülyeségben együtt voltak benne, együtt homokoztak meg húzgálták a lányok haját oviban stb, nem azt h hűűde jó pasi... valószínűleg ha barátnőd ezt látta benne, nem azt hogy a legjobb barátod, akkor az már régen nem volt jó kapcsolat.. én nem próbálnám visszaszerezni a helyedben. lehet visszamenne, de ha egyszer ment volna másfelé, ha tehette volna, megy majd mégegyszer.


de ha mégis akarod: szerintem próbálj úgy csinálni mintha még nem lettetek volna együtt.. mintha egy csaj lenne a suliból/melóból, aki nagyon tetszik és fel akarod szedni... nem tudom mennyire vagy romantikus tipus meg ilyenek, csinálj úgy mint bármelyik másik lánnyal csinálnál.. de szerintem tényleg hagyd a fenébe..

2012. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem másfél éve voltunk eggyüt, hanem másfél évig, és én is gondoltam már arra, hogy ha egyszer elment máskor is el fog :/
2012. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!