Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan fiúkat akik szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan fiúkat akik szinte mindegyik lánynak bejönnek, bárkit megkaphatnak úgy a legkönnyebb elcsábítani, hogy eljátszod, hogy hidegen hagynak és így feltámad bennük a 'vadászösztön'? Vagy?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem ! :D
2012. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem ez bejön, ha nem nyalizol nekik/csurgatod utánuk a nyálad előbb-utóbb felfigyelnek rád, kíváncsiak lesznek, megakarnak szerezni..
2012. szept. 30. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor egyszerű ha olyan csaj vagy aki kellene a srácnak. mert ha ronda vagy akármit is teszel szarni fog a fejedre.. :))
2012. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akar. Mert ha csak dugni, hisz megteheti, akkor lehetsz te akármilyen elérhetetlen, kvára nem fogja izgatni, lesz más punci, aki készségesen felajánlja magát. Az ilyen sráctól egész egyszerűen semmit ne akarj... Úgy a legjobb
2012. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez is egy módszer, de én nem ezt tanácsolnám. Bár biztos sokszor beválik, szóval nem rossz módszer.

Én pár hete jöttem össze egy ilyen sráccal, de nem játszottam az elérhetetlent, ha programokra hívott és ráértem mindig igent mondtam, csak azért nem akartam nemet mondani, hogy én legyek az elérhetetlen lány. Nagyon jól éreztük magunkat együtt mindig, igazából mindenben eléggé hasonlóak vagyunk, teljesen ugyanaz az érdeklődési körünk meg minden.

Én ebből kiindulva inkább azt tanácsolnám, hogy ne az elérhetetlent próbáld megjátszani, mert valószínűleg úgyis látszik rajtad, hogy kell neked attól még...:)

Nálunk pl úgy volt, hogy elmondta, hogy már első látásra megtetszettem neki (ezt mondjuk éreztem is :) ), szóval ez nyilván nagy előny lehet, ha jól nézel ki, aztán nagyon sokszor találkoztunk, majdhogynem minden napra kitalált valamit, és egyre jobban rájött, hogy mennyire összeillenénk, meg milyen izgalmas velem lenni, bármit is csinálunk. Meg ezt még külön kiemelte, hogy milyen jó hogy nem olyan voltam, hogy lemondok mindent mindenféle indokokkal...stb

Én mondjuk eléggé közvetlen voltam vele mindig, de alapból ilyen vagyok, ha rám hallgatsz, ez általában mindenkinek bejön. ;)

2012. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vadászösztön a nagyon fiatal állatoknál indul be. :D
2012. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak túl sok tv-t nézel.
2012. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban eléggé kétséges módszer, elsülhet a viszályára is pl azt hiszi, hogy semmi esélye és nem is próbálkozik
2012. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul a külső se mindegy attól még hogy olyan srácnak tűnik aki bárkit megkaphat egyáltalán nem biztos hogy olyan személyiség is. Engem például kifejezetten jóképűnek tartanak, sokan ha rámnéznek azt gondolják hogy na igen ez megkaphatja akit akar. Mégis ha egy lány akit tetszik így viselkedne, elszomorítana azt hinném nem jövök be neki. Nem minden jóképű pasi van elszállva magától sőt.
2012. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!