Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hova mennétek nászútra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mennétek nászútra decemberben? Valami tippeket tudnátok adni? Nem kell ilyen Afrika, meg ilyenek. Ami közelebb van.

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Karlovy Vary (kűfődiű Karlsbad)
2012. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Zakopane
2012. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, h. terhes vagyok.
2012. okt. 1. 10:48
 4/17 A kérdező kommentje:
Valami közelebbit is írhatnátok. :)
2012. okt. 1. 10:51
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor legyél kedves pontosabban megfogalmazni a kérdésed. Magyarországon ajánljunk valamit? Mennyi idős a terhességed? Milyen jellegű nászútra gondolsz? Wellness-re? Vagy?
2012. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat, nem egyértelműen tettem fel a kérdést. :)

Decemberben leszek a 6. hónapban.

Nem igazán fürdősre gondoltam, mert nem tudom, h. azt egyáltalán szabad-e.

Lehet Magyarország is, vagy külföld is, ami itt a közelben van.

2012. okt. 1. 10:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Termálfürdő nem ajánlott terhesen.

Normál fürdőbe lehet (bár szerintem már az a 3 hónap kibirható hogy el ne kapj vmit)

2012. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Golan Trevize ***** válasza:

Hát, szerintem inkább halasszátok el azt a nászutat.

6. hónapban welnesselni nem tudsz, városnézés sem lesz annyira felemelő, repülni csak orvosi engedéllyel tudsz majd, errefelé meg hideg lesz...

2012. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Bélapátfalva, szép, nyugis hely, télen is ideális.

Én biztos ott fogom megkérni bnőm kezét amjd később, de nászútra is jó lehet ha nem akarsz messze menni.

2012. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lehet. Vagy esetleg én a hegyekbe is elmennék, valahova aközelbe. Meg Bécs is nagyon tetszik, de gondolom az nagyon drága. :) Bécsi advent...milyen szép lenne...
2012. okt. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!