Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom mellett más férfiakról ábrándozom szexuálisan?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt. a szexuális életünk nem a legjobb. ritkán csináljuk és akkor is én kezdeményezek. egy pár hete vettem észre, hogy eszembe jutnak férfiak, akikről ábrándozok, hogy milyen lehet velük az ágyban, hogy csókolóznak, stb. miért van ez? pedig a páromat nagyon szeretem, soha nem csalnám meg!!!!
2009. aug. 4. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
az első mondatban meg is válaszoltad a kérdésed: "a szexuális életünk nem a legjobb".
2009. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd jobbá a szexuális életeteket, de hidd el, a legjobb szexuális élet mellett is becsúszik egy kis ábrándozás, szóval ne tépd magad miatta, amíg őszinte és tisztességes vagy a pároddal.
2009. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, valami újra vársz és mivel a párodtól nem kapod meg azt hiszed(esetleg joggal is) hogy azokat a férfiak megadják.


szerintem beszélj a pároddal, hogy "dobjátok" fel az ágyjeleneteket, mert úgy érzed, hogy egyre eltávolodtok...

2009. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!