Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZakítottam a barátommal 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZakítottam a barátommal 3 év után annak dacára, hogy nem voltak gondjaink és szeretem is őt. Jó döntés volt a magyarázat fényében?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nagyon szeretem őt, kb ő lehetne az életem társa, de nekem ő az első barátom és foglalkoztat, hogy milyen lehet más emberrel járni, flörtök, ilyenek. Nem nagyon volt ilyesmiben részem még a 10-es éveim végén és hiányolom. SZerintetek ennek fényében ez jó döntés volt? Lehetséges lenne, hogy összejövök még vele 1-2 év után vagy addigra már mások leszünk mindketten? Ő eléggé kiborult, szeret engem, de ebben az állapotban nem tudom annyira megbecsülni, mint megérdemelné, a nem teljes gőzzel dolgokat pedig nem szeretem.
2012. okt. 4. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Szereted a f@szt. Akkor nem járna más a fejedben.
2012. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

hát ez elég nehéz kérdés...


Én 17 voltam mikor összejöttem a párommal. Most 22 vagyok és még mindig együtt vagyunk. Előtte egy kapcsolatom volt (komolyabb). És azon kívül egy két ismerkedés de azon kívül semmi több nem lett.

Én úgy gondolom hogy van olyan jó a kapcsolatunk, kiegyensúlyozott, szeretettel teli, hogy nekem eddig még nem jutott eszembe hogy mással kellene ismerkednem vagy flörtölnöm. De persze mindenki máshogy gondolkodik, vélekedik az ilyen dolgokról.

Olyan szinten viszont jól döntöttél, hogy inkább szakítottál minthogy megcsaltad volna...az szerintem rosszabb és gerinctelen dolog is.


N22

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Szóval csak azért, hogy még más is megdughasson, képes voltál eldobni életed párját? Gratulálok. Ezek után sosem, fog ugyanúgy tekinteni rád mint azelőtt azt remélem tudod. De lehet jobb is így, mert ha az téged jobban foglalkoztat, hogy még több pasival milyen akkor nem voltál elég érett ehhez a kapcsolathoz. Még egyszer szép volt (szarkazmus)!
2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom milyen helyzetben vagy, de szerintem rossz döntés volt.


Én 2 éve leszek együtt a barátnőmmel, Ő az első barátnőm és eszembe se jutott, hogy azért szakítsak Vele, hogy kipróbáljam mással milyen lehet flörtölni, járni.


Véleményem szerint flörtölgetni lehet, az nem jelent semmit, csak legyen egy határ amit nem lépsz át (flörtölni mondjuk én nem szoktam :) ).


Sajnálom a barátodat :\

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
11 éve vagyunk együtt, nekem Ő az első, soha nem fordult meg a fejemben, hogy kipróbálnám mással is. Jó döntés volt, mert nem szereted eléggé, így legalább esélyt adsz neki, hogy találjon egy jobbat.
2012. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
84%
Te nem szereted őt, ha ilyet teszel vele, most k*rva sz*r lehet neki, 1-2 év múlva(ha van esze) szóba sem áll veled.
2012. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Nos, szerintem jól döntöttél. Most úgy érzed, hogy életed párját hagytad el, de ha egyáltalán megfordult a fejedben az, hogy neked hiányzik a flörtölés, más férfiak társasága (nem feltétlenül szex mindenkivel!), akkor ez a kapcsolat mégsem adott meg neked mindent, amire szükséged lett volna. Most nagyon nehéz lehet, de jobb most, mint egy esküvő és gyerek után, amikor már sokkal fájdalmasabb az elválás... Aztán ki tudja még mi lesz, de gyanítom, hogy évek múlva nem a régire fogsz vágyni, kinyílik a világ, törődj magaddal egy kicsit, élvezd az életet, a szabadságot, adj időt magadnak új dolgok kipróbálására, most élj, amíg fiatal és független vagy, mert ha utána lekötöd magad, akkor már ne hiányozzon ez az érzés! Ne akkor jöjj rá, hogy te még nem is éltél! Én nem ítéllek el, mert csak te tudhatod, hogy mire vágysz, ráadásul volt merszed felvállalni a szakítást, minthogy inkább esetleg a barátod háta mögött éld ki a vágyaidat. Így volt vele tisztességes, csak ki kell tartani, mert most egy ideig úgyis megkérdőjelezed a döntésedet, mégha azt helyesnek is gondolod.
2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

tízes éveid végén... :D picit se hangzik hülyén.. na m1.


rossz döntés volt nem is kicsit.

ha másért nem is 1 okért biztosan: nem előírás h még 20 előtt össze kell hozni min 2 kapcsolatot :D + ebben a korban azért bőven valószínűbb h előbb v utóbb vége lesz mint h jaj de ő lesz életed párja és házasság meg fehér léckerítés :D

2012. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az ember nem tudja ésszel irányítani az érzéseit,érzelmeit.Jót tettél mindkettőtökkel,még ha fáj is.Ez a te életed,amiből egy van,alakítsd úgy,ahogy szeretnéd.Ne törődj mások elvárásaival!Mert később bánni fogod!

37F

2012. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!