Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem. Lehet csak en reagalom tul? Velemenyt-tanacsot egyarant szivesen olvasnek-fogadnek!

Figyelt kérdés
2 honapja ismerkedtem meg egy olasz fiuval, ez ido alatt mar jartam az o orszagukba, bemutatott a csaladjanak, baratainak, nagyon kedvesek voltak velem-varnak vissza. A fiu is nagyon kedves-gondoskodo volt, torodott velem-elhalmozott szeretettel, szep es kedves szavakkal. Hazajottem, munka mellett ugyan ugy irt nekem stb. Most egyre-egyre kevesebbet torodik velem elv. csak a munka miatt nagyon faradt.. en ezt megertem.. de ha akar akkor ir ha akar nem... lehet en reagalom ezt tul?! Tenyleg csak faradt lenne?! Kb. ugy erzem, hogy le se sz.r....
2012. okt. 4. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg sok a munka, de lehet hogy van másvalaki is a képben.. :S
2012. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!