Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket szoktatok csinálni a barátotokkal, barátnőtökkel amikor találkoztok?

Figyelt kérdés
Úgy értem hová mentek, milyen programokat szerveztek.

2012. okt. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
nincs barátnőm
2012. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi parkban szoktunk beszélgetni...mivel kajálni nem tudtam elvinni.. mert vega :SS xD Meg sétálni..
2012. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakran itthon vagyunk. Akkor filmezgetünk, kockulunk, sétálgatunk, esténként elsörözgetünk. 2,3 hetente meg haverokkal, vagy ketten elmegyünk vmerre. De nem igazán járkálunk el, én nem szeretek elmenni otthonról. Ha meg mégis kimozdulunk, akkor közös bográcsolások, vagy enni vmi finomat, vagy koncert
2012. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18/l am
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mi is úgy esetek legtöbbjében átmegyünk a másikhoz, filmet nézünk, vizipipázunk, vagy néha elmegyünk moziba, kajálni, sétálni... csak gondoltam lehetne valami újítás is :)
2012. okt. 5. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Kint: séta (közben persze beszélgetés), vagy valami konkrét helyre kirándulás, aztán szoktunk együtt vásárolni, ha pl. valamelyikünknek farmerre van szüksége, akkor együtt bejárunk egy csomó boltot érte, szoktunk fagyizni vagy ha rosszabb idő van, akkor egy sütire beülni... de általában séta és beszélgetés, hogy ne költsünk sokat. :D Sportolunk is néha együtt (futás, kosárlabda, tollas)


Lakásban: beszélgetés, együtt főzés, szex, filmezés, kártyázás, tévézés, zenehallgatás és közben csak lustálkodás...


22/L és 21/F (heti egyszer-kétszer tudunk találkozni)

2012. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Második: és a vegák nem esznek? mi az hogy ezért nem tudtad elvinni??? bárhol talál kaját egy vega is kivétel ha egy hentes boltba viszed....
2012. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmegyünk a mekibe, moziba, leülünk tóparton vagy stégen, ha valamelyikőnknek dolga van vagy mennie kell vlahová (pl. könyvtárba), akkor elkísérjük egymást, elmegyek a zenekaros próbáira, ha van valami városi program, akkor oda, elutazgatunk a környékbeli nagyobb városokba nézelődni, ha otthon vagyunk, akkor hallgatom, hogy gitározik, kockolunk, filmet nézünk, vagy ami van abban segítünk egymásnak. Egyszóval általában mindig mindenhol együtt vagyunk, kivétel, ha én a barátnős, ő meg haveros délutánt tart.:)
2012. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!