Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van apakomlexusod, miért vonzódsz 20-30 évvel idősebb férfihez?

Figyelt kérdés
Meghalt az apukád vagy válás után nem törődött veled, vagy alkoholista és goromba volt?
2012. okt. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy minden olyan nőt apakomplexusosnak véltek, aki a 20 30 évvel idősebb férfiakra bukik.


Nekem sosem volt apakomplexusom, senkit sem szeretek jobban apunál és remekül bánt és bánik velem a mai napig, nem is váltak el.


Mégis mindig az ilyen korú férfiak tetszettek, a párom 12 évvel idősebb nálam, de tetszett már 30 évvel idősebb férfi is. Velük érzem jól magam, ennyi a titok :)

2012. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A pénz mindenkit megfiatalít. (Nem kell nagy vagyonra gondolni, de a saját lakás, kocsi vonzó tud lenni)
2012. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. :S
2012. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy az előző is írja, itt legtöbbször nem az apafigura keresése a motiváló erő, hanem a pénz. Egyébként én azt már nem nagyon tartom egészségesnek, ha egy pár két tagja között 10 évnél nagyobb korkülönbség van, de ez az én magánvéleményem.
2012. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, akit a pénz motivál, de sokan vannak, akiket nem. És nem is értem miért járna együtt a kor a pénzzel. Válság van emberek, sokszor pont ez a korosztály nem talál munkát és a szüleivel él felnőtt ember létére.
2012. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 vagyok, és megkaptam már az apakomplexusos dumát én is.. nem tagadom hogy igazuk van, csak igazából nem foglalkoztatott a dolog. Randiztam már több korombelivel is, de hiába volt jómódú az illető, vagy volt jó állása (20-25 év között), maximum pár hónap múlva kifújt a dolog a részemről. Tetszenek a tőlem 10-15 évvel idősebbek, nem tudom megmagyarázni miért. Tény, hogy nincs túl jó kapcsolatom apámmal, inkább csak élünk egymás mellet, lehet ez is közrejátszik, ha már sokan ezt rebesgetik ok gyanánt. Jelenleg is egy 35 éves pincérrel találkozgatok egy ideje. A biztonság érzését kelti, vagy nem nem tudom, nem akarok belemagyarázni semmit. Sok nő tényleg a pénz miatt csinálja, de erről én nem tudok nyilatkozni.
2012. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!