Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Novemberben leszünk 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberben leszünk 3 éve együtt, valami jó meglepetés tipp?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy nem túl romantikus alkat, tehát a gyertyafényes vacsora kicsukva... pénzem nem nagyon van (nem dolgozom, babát várok).

szóval valami olyan ötlet kéne, amit meg tudok valósítani kismamaként is és nem igazán kerül pénzbe.

nektek van valami jó ötletetek? segítenétek?


2012. okt. 15. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az orult sex is gondolom kicsukva. Korotok?
2012. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

az őrült szex kicsukva valóban a baba miatt...:)

én 25 ő 30.

tavaly vettem egy kis üveg pezsgőt, főztem neki vacsit, de az olyan snassz, hiszen minden nap főzök, és mivel finnyás csak olyat amit szeret, az alkohol is ki van zárva :)

teljesen tanácstalan vagyok.

és mivel ez lesz az utolsó évfordulónk úgy igazán kettesben szeretném különlegessé tenni.

2012. okt. 15. 07:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy hogy ez lesz az utolsó évfordulótok?
2012. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ez lesz az utolsó (remélem) csak kettesben lesz az. mivel jövőre, a következőn már meg lesz a kislányunk is :)
2012. okt. 15. 07:31
 5/13 anonim ***** válasza:

De ariii ^^ Hogy hivjak majd a kislanyotokat?

Amugy a legjobb ha olyat csinaltok amit.szerettek es amire a kesobbiekben csak ritkan lesz alkalom. Pl. ha szerettekba tv elott hevereszni egy bodon csibefalat tarsasagaban akkor azt. Nem kell semmi kulonleges, csak h jol erezzetek magatokat egyutt.

2012. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
még nem döntöttük el biztosra a nevét :) viszont Lilinek becézzük, és olyan nevet szeretnénk aminek lehet ez a beceneve. (L betűs lánynevekben gondolkozunk, ugyanaz lesz a monogramja mint az apukájának) :)
2012. okt. 15. 07:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Lilien, Leontina, Lidia, Livia, Libia, Linda, Lilla, Leila, Leticia ha eszembe jut meg valami amit lilinek lehet becezni szolok.
2012. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a név tippeket, aranyos vagy :)
2012. okt. 15. 09:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy romantikus alkat akkor cummantsd le valami sexy ruciban, a termését vedd a szádba, mosolyogj rá és nyeld le. Szerintem ez az egyik legszebb ajándék (komolyan).
2012. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtök sem sértődős, és jó humorotok van a "Jól van apjuk" című diafilm megtekintését javaslom.

Amúgy lehet hogy időkapszulát csinálnék, a 2-7-17...év múlva hogy képzelem-ből, de az is lehet hogy valami régi vágyát ajándékoznám akár képletesen. Nálunk szoktak olyan leírt ajándék utalványok lenni, amire pl a napi három puszitól a mindent megteszek, hogy 10 év múlva saját lakásba költözhessünk -ig a saját helyzetetektől függően bármit írhatsz.

2012. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!