Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnétek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

na szóval.a barátommal nem rég óta voltunk együtt.viszont nagyon szerettem és most is szeretem!és ha igaz az amit ő mondott akkor ő is.viszont tegnap és ma szinte nem is beszéltünk.ő sem kezdeményezte a beszélgetést és én sem igazából.(egyébként osztálytársak vagyunk szóval ez így elég szar volt)

ma már csak annyi volt hogy reggel köszöntünk egymásnak.semmi mást nem beszéltünk egész nap.kivéve hogy megkérdeztem tőle hogy akkor most vége vagy mi is van?!erre ő csak megvonta a vállát.alig bírtam megállni hogy ne sírjam el ott előtte magam!nagyon szeretem.de mióta megkérdeztem azt látom rajta hogy sokkal felszabadultabb és boldogabb.fogalmam sincs hogy mit tegyek vagy gondoljak..nem értek semmit.azért is nem értem mert olyat írt nekem amit senki más.(pl.:csodálatos vagy meg gyönyörű)meg hogy szeret..szóval nem értem hogy ez az érzés hogy múlhat el egyetlen nap alatt.gondolkoztam azon hogy ha igaz az amit írt meg mondott akkor ez még nem egy lezárt ügy.tudom hogy egyesek szánalmasnak fognak egy ilyen kérdés miatt tartani.de nem nagyon van olyan ember akitől ilyen esetben tanácsot tudnék kérni..vagy akitől tudnék attól nem szeretnék.előre is nagyon köszönöm!


2012. okt. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező:csinos és jó lány vagy,nem vagy szánalmas. beszélges el pasidal,és beszéld meg vagy szerez új pasit
2012. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.de nem könnyű új pasit találni.de köszönöm:)
2012. okt. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!