Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok se szép, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok se szép, se igényes, se gazdag, hanem okos vicces és határozatlan kisfiú, akkor mekkora az esélyem, hogy szép csinos barátnőt szerezzek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Ja így már más az igénytelen szó. Mondd azt, hogy nem vagy divatos. Azzal abszolút semmi baj sincs, sőt én nem is szeretem ezeket a divatgyerekeket :S de a kisfiú szó még mindig irritál... :/
2012. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te nem igénytelen vagy, hanem csak egyszerűen öltözködsz. Ez nem baj. Legyél határozott, mert így egy lánynál sem fogsz bejönni. Az jó pont, hogy vicces vagy meg okos. A másik meg, hogy mit takar a szép és csinos lány? Szőka plasztik cicababát? Mert akkor lehet rá esélyed, de ő csaj játszani fog veled.
2012. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha 80 éves néni eltudta kergetni a betörőt(híradó) és megtud etetni 10 tyúkot. Akkor te is tudsz szerezni magadnak 1 csirkét.
2012. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad nem vagy se szép, se igényes, akkor szerintem ne várd, hogy olyan barátnőt találj akiben mindez megvan. Ha egy csaj szép és csinos, akkor valószínűleg szeretne magának legalább ugyanolyan kategóriás fiút. Egy kicsit próbálj változtatni magadon utána biztos lesz esélyed. Ha még szép nem is vagy, de az igényesség az a minimum minden embernél.
2012. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sok szép csaj jár gazdagh, de ronda hapsival
2013. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
papucs leszel öregem :D ezt garantálom, egy irányításmániás nő majd "elrendezi" az életed, ha már te arra is képtelen vagy :))
2015. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!