Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert rájöttem, hogy pasizik a hátam mögött. Ennek kb. 1 hónapja. Időközben mióta szakítottunk lefeküdt mással is. Azóta olyanokat ír, hogy csak engem szeret, és velem akar lenni. Normális amiket mond?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nekem ekkora baromságokat ne írkáljon, mert ha ilyet csinál, akkor kurvára kedvelhet. Miért nem szál le rólam, ha már lefeküdt más valakivel? Én az eszemre hallgattam és kidobtam, de ő miért pedáloz még mindíg, amikor mással lefeküdt, és azzal a valakivel össze is akar jönni? Miért nem hagy így békén?
2008. máj. 20. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát elégé furcsa barátnő ... nem jó az ilyeneket kifogni mert ha össze is jönnél vele akkor szerintem ujra megcsalna a te helyedben elküldeném a fenébe és ismerkednék másokkal ...
2008. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez egy hülye ribanc.
2008. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
hagyd a francba. hülye picsa. aki szeret egy fijut az nem akar mással lenni, és nem tud mással lefeküdni. lehet ez prűd dolog ma már, de én igy gondolom...sztem jobbat érdemelsz.
2008. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nemn kéne egyből így lehordanotok, amit tett, az valóban csak egy dologra mutat.. de én is voltam már így, hogy vége lett egy kapcsolatnak, összejöttem vkivel, de hiányzott az előző párom. Mondjuk félrekefélés nélkül :)

Lehet, h neki nem jelent sokat a szex..

De a legvalószínűbbnek azt tartom, h "Ha nincs ló, akkor ez esetben nem jó a szamár, és kell vissza a ló.. " Kár, h megcsalt.

2008. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Sztem is egy hülye picsa...vissza ne fogadd...legjobb most hogy nem vagytok együtt.az ilyet ki kell dobi a fenébe...bassza meg aki akarja
2008. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg nem csalt meg úgy tudom. Miután szétmentünk, ő lefeküdt valakivel, de még mindíg reménykedik valamiben velünk kapcsolatban. Köszi a segítségeteket, én is úgy érzem, hogy ez egy jó döntés volt...csak ne hiányzona néha.
2008. máj. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!