Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember lehet 2 személybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember lehet 2 személybe szerelmes? Vagy honnan tudja meg hogy melyikbe szerelmes igazából? Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, létezik ilyen. Én is így vagyok, de én már rájöttem melyikük az igazi.
2009. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ha szeretsz valakit akkor nem jöhet a képbe másvalaki akit szeretsz egyszerre csak egyvalakit szerethet az ember.. tudod te egyáltalán h mit jelent szeretni?
2009. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

igen lehet...de azt válaszd aki jobb :)

válaszolnál a velem van probléma kérdésemre ha megkérnélek:)

és ird oda hogy te vagy:)kösszi

2009. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, lehet. nálam is volt már ilyen. aztán lehet hogy képbe jön egy 3. aki miatt otthagyod azt a kettőt.
2009. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El kell keserítenem mindenkit aki azt írta ,hogy lehet ,DE NEM lehet. Csak azt hiszitek hogy szerelmesek vagytok mindkettőbe ,de ez nem az. Amikor szerelmesek vagytok valakibe,az olyan érzés,hogy senki más nem érdekli az embert. És ezt 2 személyjel lehetetlen. Aki azt hiszi hogy lehet egyszerre két személybe szerelmes, az nem volt még szerelmes. Így valószínű egyikbe se vagy szerelmes. Max mindkettő tetszik ,de ez messze áll egymástól.
2009. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Igenis lehet szerelmes 2 emberbe, velem is volt már ilyen. Én nem választottam mivel nem tudtam volna, mindkettővel összejöttem.
2009. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
nem lehet. aki mást mond fogalma sincs, hogy miről beszél.
2009. aug. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
2 emberbe nem lehetsz szerelemes. biztos vmi mást érzel az egyik iránt.
2009. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon is létezik ilyen,nekem is volt ilyen,de ilyenkor gondold végig azt,hogy kibe mi jó,és azt válazd akit igazán szeretsz,teljes szívedből!!!
2009. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!