Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre többször megy el a kollégáival bulizni és ez nekem nagyon rosszul esik. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőmmel kicsivel több mint 10 hónapja vagyunk együtt. Ő most 20 éves.. a kapcsolatunk első hete óta együtt élünk (lakunk). Mindketten egy cégnél dolgozunk és összevissza van mindkettőnk beosztása ezért nem sok időnk van egymásra.. ő egyre többször jár el bulizni a kollégáival . és már volt ebből vitánk, mert volt idő mikor még szex sem volt kb 1 bő hónapig. egy nap úgy adódott hogy lett volna találkozóm egy nagyon rég látott jó barátommal de lemondtam mert az a nap mindkettőnknek szabad volt és úgy gondoltam foglalkozunk végre magunkkal de mikor hazafelé tartott a munkából felhívott és közölte hogy megy bulizni majd reggel találkozunk.... aztán ezt kiveséztük (persze a szex dolgot a munkára fogta) és béke is volt egy darabig minden jól ment (3-4 nap) és most mikor megint lett volna időnk egymásra.... azaz tegnap este mikor hazajött munkából éppen hogy belépet közölte hogy elígérkezett buliba szóval kb 5 perc és indul csak átöltözik.... Nem az bánt hogy ő bulizik heti 1 vagy 2x hanem az hogy az utolsó pillanatban szól hogy csá.. (nyilván zavar az is hogy nélkülem megy de én is tom hogy néha kell az egyedüllét) bár én már egy éve nem voltam bulizni kb.

Amúgy piszkosul mérges vagyok..

Azt szeretném megtudni hogy velem van a baj?



2012. okt. 23. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elmegy, rendben van.

Az, hogy az utolsó pillanatban szól, nincs rendben. Így otthon huhoghatsz minden ilyen este, ahelyett, h te is elmennél a haverokkal (ja, és menj! ne áldozd be magad, amikor mehetnél).

2012. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én úgy látom, hogy a barátnő is hibás. gondolom már pár nappal előre tudja, hogy megy bulizni, illene szólnia.

vagy azt is csinálhatnátok, hogy hétvégén, vagy hét elején, amikor ráértek akkor megbeszélni a köv heti programot.

a barátnődnek meg mond meg, hogy nem pálya, hogy nem közöl veled dolgokat időben.

2012. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem normális dolog! Ennek a lánynak fontosabbak a kollégái mint TE!!! Ebbe belegondoltál már? Vagy együtt mentek bulizni, vagy vegyen vissza. De ezt most megmondom, hogy nem lesz hosszú párkapcsolat!
2012. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hmm.. akkor azt mondjátok nem kellene annyira dühösnek lennem... de amúgy az 100 hogy meg fogom neki mondani hogy ez nem pálya ..

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. okt. 23. 09:20
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes,szerintetek,ha ezt egy pasi csinálja,akkor rendjén van,de ha egy nő,akkor már vegyen vissza.Kérdem én:akkor hol is van az egyen jogúság?Persze dolgozni ugyan úgy eljárhat egy nő,de bulizni,meg ilyesmit már nem.Munka után nekik már csak a fakanál való,meg hogy kedveskedjen a férfinek(mert ő a teremtés koronája)
2012. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem akar veled lenni, különben otthon maradna...talán nem lehet nemet mondani a kollégáknak? Kik a kollégái, ismered?
2012. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Érdekes,szerintetek,ha ezt egy pasi csinálja,akkor rendjén van"


az sincs rendjén

2012. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű hogy a lány nem szerelmes beléd annyira mint te őbelé. van ilyen, csak akkor nem értem miért kell együtt élni? Egy nő, ha oda van a pasasért akkor mindent lemond csakhogy vele lehessen. Ez így van. A barátnődet te nem érdekled annyira. Ami nem baj, csak jobb ha tisztában vagy vele. Két dolgot tehetsz, vagy elköszönsz tőle, vagy meg tartod ágymelegítőnek, és közben te is eljársz haverokkal, aztán majd lesz más. Vagy a barátnőd közben meggondolja magát. De nem értem ezért miért kell a másikra haragudni. Szerinted attól jobb lesz ha leszidod. Nem érzed milyen szánalmasan hangzik, különösen egy férfi szájából, hogy jaj már megint itthagysz és elmesz ahelyett hogyvelem foglalkoznál.... és hogy képzeled hogy utolsó pillanatban nyögöd be hogy elmész este... ne csináld már. Tök ciki


34/N

2012. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: itt nem azzal van a baj, hogy bulizik, hanem, hogy mindig az utolsó pillanatban szól és hanyagolja a barátját.
2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

tesó,ez a csaj téged le se .ar,

vedd már észre magad,hogy ennek te nem kellesz,

épp ideje volna tiplizned,

2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!