Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem a csaj valamit valamikor, ha ég közvetlen, ölelget, puszilgat, illetve buliban pucsitva táncolt nekem?

Figyelt kérdés
ő 16,én 15 vagyok...
2012. okt. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek elég nyilvánvaló jelei annak h bejössz neki... :D ohhh pasik... :DDD 21 L
2012. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
B@zdmeg nekem még mi a f@sz kéne, hogy egyértelművé váljon, hogy akar valamit? Mit vársz még ezeken kívül, adja a szádba a mellét? NANÁ, hogy akar tőled valamit...
2012. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- ölelget

- puszilgat

- buliban pucsítva táncol neked? Az utolsó már a szexualításra felkérő ún. tánc... sok kapcsolat innen indul, viszont nem maradnak sok esetben tartósak.


Ha jó csak és télleg ott bent is (nem lent, hanem fent) tiszta és jó fej csaj, akkor holnaptól kezdj el hozzá közeledni. Okozz neki örömet, maszírozd meg neki lágyan a hátát, újjbegyeiddel csikizd lágyan a hátát (a lányok imádják) és testileg is kerülj hozzá közelebb (puszild vissza) buliban pedig hát... történjen meg, aminek meg kell!


Ha gondolod, akkor írj és adok tanácsokat még.


Remélem tudtam segíteni! :D 17/F

2012. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!