Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz ez? Azt írták ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? Azt írták ezen az oldalon h nem az első nagy szerelmed lesz a férjed/feleséged?! Sok esély van rá h ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert 16/L vok van egy barátom akivel 14 éves korom óta együtt vagyok Ő az első nagy szerelmem!!!!!!!! és mással nem tudnám elképzelni az életem :( de olyan elszomorító ilyeneket olvasni :S
2009. aug. 9. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még most 16 évesen így gondolod,hogy ő életed nagy szerelme,de ez akár változhat is!Volt olyan ismerősöm aki 15 évesen jött össze a pasijával és 24 évesen mentek szét,de volt olyan is aki szintén 15 évesen jöttek össze és mára férj és feleség (34-38 évesek):)Még nagyon fiatal vagy,lehet sok pasid,de lehet hogy ő az igazi!
2009. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:( :( ez egyrészt jó is meg nem is :( :) de azért köszi h írtál :)
2009. aug. 9. 14:58
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Jajj, ne butáskodj már! Honnan tudják, hogy nem az első szerelmed lesz a férjed/feleséged? Ezt még te sem tudod, nemhogy vad idegenek.. Ez a sorstól függ. Ha te úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor légy vele boldog, de az élet változik.
2009. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A többségnél igaz, de lehet, hogy ti a boldog kisebbséghez fogtok tartozni :) Hajrá!
2009. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Persze, mert itt mindenki boldog, hűséges, soha nem veszekszik a párjával, az is tökéletes, akárcsak a kapcsolatuk. Nem kell mesevilágban élni, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen hülyeségeken törd a fejed!

-ReapeR-23/F

2009. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak az a gond, hogy a nagy szerelem csak pár évig tart, addig pedig történhet bármi..
2009. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
marhaság ez az általánosítgatás.. van akinek bejön az első nagy szerelem, és van akinek nem.. pl nekem bejött..jövő hónapban férjhez megyek életem ELSŐ szerelméhez.. :) 24/L
2009. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát... köszönöm a válaszokat az utolsó válaszolónak pedig gratulálok :) remélem én is igy leszek
2009. aug. 9. 16:55
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
vigyázzatok egymásra, beszéljetek meg mindent, bízzatok egymásban és nagy baj nem lehet. :)
2009. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. aug. 9. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!