Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, de ez igy nem mehet tovább?

Figyelt kérdés
Barátomat nagyon szeretem, lefeküdtem vele. Nagyon bánom, viszont így már nagyon nehéz megállni hogy többször ne történjen meg a dolog. 3 hónapja vagyunk együtt ez idő alatt sokszor megtörtént. Viszont döntöttem, megbántam, mert ez nem én vagyok, nem akarom ennyire elrontani az életem, nagyon rossz érzés bűntudatom is van. Mondtam is neki, de ő képtelen elfogadni, azt mondja majd feleségül vesz, ne aggódjak. De nem fogja fel hogy ez mekkora traumát okoz nekem. Nagyon szeretem, de ha ő is ennyire szeretne akkor szerintem megértené, ő folyamatosan azt mondja hogy én meg értsem meg őt.

2012. okt. 30. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit mondj el.

Ha komolyan gondolod, gondoljátok a kapcsolatot, miért okoz neked lelkiismeretfurdalást, miért hiszed azt, hogy elrontod az életed azzal, hogy szeretkezel vele?


Kinek ártasz azzal?

2012. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
azért, mert a Bibliában is le van írva, és tudom hogy nem szabad. Nem teszek rosszat vele, viszont igy gondolom. DE sajnos megbotlottam, megtörtént de megbánni mindig lehet
2012. okt. 30. 18:08
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
OWNED. Ez a válasz taccsravágott egy hétre.
2012. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként felekezettől függ. Ha katolikus vagy megértem az álláspontod de nem fogadom el.
2012. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mennyire vagy vallásos? Btod mennyire vallásos? Vegyen feleségül, ha annyira szeretitek egymást, és éljetek boldogan, szerelemben.
2012. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3%

A barátod nagyon önző ,ha nem érti meg ,hogy keded számít Isten véleménye a Bibliában.

A fiúk már csak ilyenek ,ha rá éreznek a punci ízére.

De !!! Ha komolyan gondolod Jézus Krisztus a Te bűneidért is meghalt,és feltámadt.ezért imádkozz hozzá, és kérdezdmeg hogyan tovább?és Ő útmutatatást ad a biblián keresztűl.

Ha a fiúd veled nem hajlandó bibliát olvasni ,vagy a biblia szerint élni ,nem méltó hozzád!!! Ezt komolyan kell venni ,mert Isten is komolyan veszi!!!

2012. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

A biblia szerint nem érdemes élni, mert csak megnyomorít. Pláne ilyen fiatalon, amikor még nem tudjátok hova tenni a dolgokat. A szexualitás Isten ajándéka, ha szeretitek egymást és elég érettek vagytok, és párkapcsolaton belül történik, akkor sem neki, sem magatoknak nem okoztok kárt. Gondolkodj el azon, hogy van-e valami konkrétum a büntudatod, traumád mögött, vagy egyszerűen csak kulturális a gyökere.


Üdvözlettel: Kék Zsombor atya

2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég, ekkora szánalmat is rég olvastam már... Melyik bolygón élsz, kérdező?

Ki a fenének ártasz ezzel?

2012. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

# 10


1. Ki szólt bármi rossz szót a Bibliára?

2. Aki nem keresztény, az már zsidó/komcsi/ateista?

3. A vallásos, hithű zsidók szerinted mióta értenek egyet a házasság előtti szexuális kapcsolattal, valamint miért gyaláznák a Bibliát, ami nekik félig ugyanaz (Ószövetség)?


Szerintem te vagy egy troll vagy, vagy egy agymosott, műveletlen senki, már bocs.

2012. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!