Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekele, hogy amikor nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekele, hogy amikor nektek nagyon felhúzzák az agyatok, hogyan nyugtatjátok meg magatokat, hogy vezetitek le az idegességeteket?

Figyelt kérdés
Most az lényegtelen, hogy ezt szülők/barátok/párod/xy teszi, lényeg h milyen eszközöket vettek be, lehetőleg rögtön hatót, hátha van jobb módszer is, mint amiket én szoktam.
2012. okt. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek futni, az mindig lenyugtat.
2012. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tudom, sporttal.

Ha erre épp nincs lehetőség, akkor igyekszem kivonni magam a konfliktus forrásából és várni tíz percet, hogy lehiggadjak.

2012. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van időm akkor lemegyek kondizni,vagy futni.

De ha volt amikor annyira felidegesített a barátnőm,hogy szerinte megcsalom.Pedig nem,és hiába magyarázhattam neki a dolgokat...

Akkor egyszerűben 2x beleütöttem a falba,majd kimentem sétálni

2012. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimegyek lovagolni/leülök zongorázni/futok. De volt már olyan, hogy kirohantam a teraszra és ordítottam.
2012. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fülhallgató a fülre és üvöltő zene. Nálam mindíg beválik.
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Régebben ez nekem elég nagy probléma volt; egyszer énis beütöttem egy villanyoszlopnak aztán meg szétcsavarozták a kezem:/ Meg egyszer kiugrottam egy emeleti ablakból.. most ez így visszagondolva elég vicces, de ez hatalmas hibám, h nem tudom kezelni a hirtelen feszültséget. Az új módszer a futás+zene; némileg kevésbé önromboló :) Köszönöm mégegyszer.
2012. okt. 30. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd szétbasz az ideg szétverek valami értéktelen dolgot pl ásványvizes üveg stb úgy hogy azért ne sérüljek. Ha meg olyan személy idegesít fel esetleg ordibálok vele meg elképzelem ahogy megölöm.
2012. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 matebmx02 válasza:
Vagy szétverem az öklömet a falba/asztalba vagy leviszem a kutyát és futok.
2012. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!